"19+". Marcelina Ziętek kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Dziewczyna Piotra Żyły startowała w konkursach miss!

Marcelina Ziętek kiedyś startowała w wyborach miss. Młodziutka aktorka i partnerka Piotra Żyły wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Ziętek przez ostatnie lata przeszła spektakularną metamorfozę. Choć zmieniła się fryzura, to blask w oczach pozostał ten sam!

Multimedia

Marcelina Ziętek kiedyś i dziś. Jak zmieniła się dziewczyna Piotra Żyły?

Marcelina Ziętek znana jest dziś przede wszystkim z roli Kai Jarosik z serialu "Szkoła" i "19+". Piękna aktorka skradła również serce skoczka narciarskiego Piotra Żyły. O ich związku chętnie rozpisują się portale plotkarskie. Na jaw wypływają ostatnio ciekawe fakty z jej przeszłość. Jak się okazuje, Marcelina Ziętek brała kiedyś udział w wyborach miss.

Marcelina Ziętek w końcu pokazała wspólne zdjęcie z Piotrem Żyłą? Jest jedno ALE...Zobacz więcej

Kariera Marceliny Ziętek z modelingiem zaczęła się w 2013 roku. To wtedy młodziutka cieszynianka wygrała konkurs i została twarzą Galerii Sfera, popularnego centrum handlowego Bielska-Białej. Następnie zdecydowała się wystartować w wyborach Miss w 2014 roku. Ziętek miała wtedy 16 lat. Udało jej się zdobyć tytuł Miss Południa Polski Nastolatek 2014 oraz Miss Foto Południa Polski Nastolatek 2014.

Ukochana Piotra Żyły jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Wystarczy spojrzeć na fragmenty nagrań z wyborów Miss Nastolatek z 2014 roku, które znajdziesz w galerii. Ziętek wydoroślała, zmieniła fryzurę, ale nadal potrafi czarować swoim urokiem osobistym!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  Za moich mlodych lat to tak mowiono,Z tylu deska z przodu deska tp po prostu jest Tereska...n

  20.02.2021 21:44
 • Joanna (gość)

  Z czym to do ludzi ani ladna,ani zgrabna.

  20.02.2021 21:27
 • K (gość)

  No metamorfoza jak z konia w muła.

  19.02.2021 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×