"19+". Marcelina Ziętek pozuje do zdjęć odziana jedynie w skąpą halkę! Dziewczyna Piotra Żyły rozpaliła zmysły niejednego internauty!

Marcelina Ziętek znowu rozpaliła zmysły internautów. Młoda aktorka, która prywatnie jest dziewczyną Piotra Żyły wrzuciła do sieci nagranie, na którym odziana jedynie w skąpą halkę pozuje do zdjęć.

Multimedia

Marcelina Ziętek pozuje do zdjęć odziana jedynie w skąpą halkę

Marcelina Ziętek może liczyć na stałe zainteresowanie mediów odkąd została dziewczyną Piotra Żyły. O ukochanej znanego skoczka narciarskiego chętnie rozpisują się serwisy plotkarskie. Młoda aktorka znana przede wszystkim z serialu "19+" wykorzystuje to i coraz chętniej dzieli się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. A ma się czym pochwalić.

Dziewczyna Piotra Żyły w piżamie. Marcelina Ziętek na uroczym zdjęciu!Zobacz więcej

Ostatnio Marcelina Ziętek opublikowała na swoim Instagramie nagranie, które rozpaliło internautów do czerwoności. Dziewczyna Piotrka Żyły pokazała kulisy kolejnej sesji zdjęciowej, do której przyszło je pozować w samej bieliźnie. Młoda aktorka ma na sobie frywolną halkę, która sporo odsłania.

Łogień jakby to Piotr powiedział - napisała jedna z internautek i trudno się z nią nie zgodzić.

Ziętek ma spore doświadczenie w pozowaniu przed obiektywem, w końcu ma na swoim koncie tytuły Miss Południa Polski Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek.

Gorące nagranie z dziewczyną Piotra Żyły obiegło już cały internet! Zobaczcie, jak prezentuje się Marcelina Ziętek na nowych zdjęciach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ivi (gość)

    odpuść sobie dziecko jesteś płaska nic nie masz nawet wyglądu a się podniecasz

    17.02.2021 11:10
  • Celebryta . Człowiek nic (gość)

    Szanuj się dziecko

    09.02.2021 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×