"19+". Marcelina Ziętek wzruszona triumfem Piotra Żyły! Reakcja ukochanej skoczka jest rozbrajająca!

Stało się! W sobotę, 27 lutego 2021 roku, Piotr Żyła okazał się najlepszy w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej w Oberstdorfie i został piątym w historii polskim indywidualnym mistrzem świata w skokach narciarskich! Triumf swojego ukochanego przeżywała Marcelina Ziętek!

Multimedia

PIotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich! Sensacyjny triumf Polaka wczoraj był na ustach wszystkich, ale rywalizację oczywiście również śledziła ukochana skoczka, aktorka Marcelina Ziętek.

Marcelina Ziętek w końcu pokazała wspólne zdjęcie z Piotrem Żyłą? Jest jedno ALE...Zobacz więcej

Gwiazda serialu "19+" kibicowała swojemu partnerowi w biało-czerwonym stroju i widać, że emocji nie brakowało! Szczególnie, gdy po triumfie Żyły polały się łzy!

Młoda aktorka po zdobyciu złotego medalu Mistrz Świata przez Piotra Żyła płakała ze szczęścia! Jej reakcja po prostu rozbraja! Musicie ją zobaczyć!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nikt (gość)

    Pani Danuto , Pani komentarz jest co najmniej nie na miejscu. Wypowiadanie się o czymś życiu nie znając tych ludzi? No trochę to niegrzeczne. Proszę, aby nie wypowiadała się pani w ten sposób o moim przyjacielu. Ja znam Piotra osobiście i wiem jaki to jest wspaniały człowiek o wielk poczuciu humoru. Proszę aby to była przestroga dla Pani na przyszłość

    05.06.2021 09:15
  • Dog (gość)

    Ty Danka ty to dopiero prostaczka chamka bez wychowania w domu gnój a do życia cudzego wpieprza się

    13.03.2021 11:19
  • Xxx (gość)

    Mądra to ona nie jest widać,że lubi pokazywać 👙 ale ważne,że zgadza się 💰💰💵

    01.03.2021 21:26
  • Olo (gość)

    Dwa buraki 😆😆😆 pasują do siebie🤭🤭😂

    01.03.2021 21:22
  • Rome (gość)

    Nie pszepadam za nimi! Żyła się cieszy z ukochaną a dzieci ma w dupie! Nieźle co za człowiek !!

    01.03.2021 21:19
  • Nastya (gość)

    Kasa się skonczy to go zostawi stary numer!! A on zresztą brzydal i burak!!

    01.03.2021 21:15
  • Daria (gość)

    Prosze pani Danuto zajac sie własnym życiem.a nie obrażać innych

    01.03.2021 13:28
  • Halszka (gość)

    Pani Danuto ,Pani komentarz jest żenujący.Reżyserka cudzego życia.Może trochę tolerancji i radzę zając się własnym

    28.02.2021 23:32
  • Halszka (gość)

    Pani Danuto ,Pani komentarz jest żenujący.Reżyserka cudzego życia.Może trochę tolerancji i radzę zając się własnym

    28.02.2021 23:32
  • Halszka (gość)

    Pani Danuto ,Pani komentarz jest żenujący.Reżyserka cudzego życia.Może trochę tolerancji i radzę zając się własnym

    28.02.2021 23:32
  • Biedron (gość)

    Pucio co powiesz na prawdziwą męską miłość?? :*

    28.02.2021 22:25
  • Pucio (gość)

    Prostackim to jest pani wpis Danuto. Ich życie, ich sprawa. Co do kwestii wyznaniowej, Pietrek jest ewangelikiem, więc raczej nie trafiła pani ze swoimi mądrościami...

    28.02.2021 21:28
  • DANUTA (gość)

    ZYŁA PROSTAK I BUROK , NAPEWNO MOCNO WIERZACY JAKKAZDY GORAL, A TA DZIEWUCHA CWANA I WYRACHOWANA , JAKA MILOSC LICZY SIE FORSA I BYCIE ZE SPORTOWCEM, BUDOWANIE SZCZESCIA BRZYDKA DZIEWUCHO NA CZYIMS / SZCZEGOLNIE DZIECI/ NIESZCZESCIU JEST BARDZO KRUCHE , NIE ROB POKAZOWEK Z ŁEZKAMI BO NIKT SIE NIE NABIERZE NA TWOJE CWANIACTWO

    28.02.2021 19:40