"19+" sezon 7. Gwiazdy "Szpitala" dołączają do obsady! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Rozpoczął się 7. sezon serialu "19+"! W życiu bohaterów mocno namieszają lekarze ze "Szpitala", a Sara znajdzie nową miłość! Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowym sezonie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"19+" nowy sezon od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w TVN7 - sprawdź program tv

Za nami pierwsze odcinki nowego sezonu młodzieżowego serialu "19+"! W tym roku nowe odcinki emitowane są na TVN7, ale to nie koniec zmian! Do obsady dołączy bowiem kilku bohaterów, których dobrze z nami z innych paradokumentalnych produkcji.

Trzy nowe seriale i "Ameryka Express" z nową prowadzącą. TVN zaprezentował wiosenną ofertę programową!Zobacz więcej

Do szpitala trafi Arek (Ernest Musiał), który znajdzie się pod profesjonalną opieką dra Piotra Wójtowicza (Maciej Słota). Innego lekarza, dra Wojciecha Jarosza (Bartosz Waga), z bohaterkami serialu połączą pozazawodowe sprawy. Medyk zakocha się w Iwonie (Malwina Roczniok) i spróbuje rozbić jej związek z Irkiem (Beniamin Andrzejewski), który nawet bez jego wysiłków znajdzie się na skraju rozpadu.

U innych bohaterów również będzie sporo się działo! W nowych odcinkach miłość zapuka do drzwi Sary (Weronika Witek), która w końcu znajdzie sobie chłopaka. - To będzie bardzo pozytywna miłość, pełna pozytywnych miłości, wzniesień i upadków. Bardzo dużo czekania i bardzo dużo czasu. - tak w zapowiedzi nowych odcinków o miłosnych losach swojej bohaterki mówiła sama aktorka.

Aby poznać dalsze losy bohaterów "19+" , oglądajcie koniecznie nowe odcinki, które od tego sezonu będą emitowane na antenie TVN7!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Do obsady już dawno dołączyli ludzie z szpitala i szkoły, nie napisaliscie nic czego osoba która ogląda ten serial by już nie widziała, wystarczyło zobaczyć zapowiedź sezonu jak skończyliście poprzedni sezon🤣🤣

    03.03.2020 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×