21 grudnia 2012 - Wieczór zagłady w Tele5

Telewizja Tele5 przygotowała dla swoich widzów specjalny wieczór poświęcony dacie 21.12.12, uznawanej za datę końca świata.

Multimedia

Od godziny 18:00 na antenie Tele5 zagoszczą popularno-naukowe seriale i filmy o przepowiedniach oraz katastrofach: Mega katastrofy, Efekt Nostradamusa, 10,5 Apokalipsa.

Od tysięcy lat prorocy przepowiadali koniec świata. Współcześni badacze podkreślają niezwykłe zbieżności w różnych kulturach, które wskazują rok dwa tysiące dwunasty jako ten, w którym nastąpi zagłada. Według Majów ma ona mieć miejsce 21 grudnia.

Z tej okazji Tele5 przygotowała dla swoich widzów, specjalny cykl serialowo-filmowy poświęcony katastrofom oraz zagrożeniu końca naszej cywilizacji. Ich twórcy przeanalizują, jaki wpływ na współczesny świat miałyby katastrofy naturalne, które wydarzyły się w przeszłości na naszej planecie. Badacze przeanalizują jeden konkretny przypadek na przykład wybuch wulkanu lub nagły wzrost poziomu metanu w oceanach.

Od wielkich fal tsunami po zabójcze asteroidy - w programach realia współczesnego świata połączone zostaną z historycznymi faktami, co da nowe spojrzenie na najsławniejsze katastrofy naturalne w historii naszej planety. Przewidywania naukowców zilustrują zaawansowana animacja komputerowa.

To czy zaszyfrowana wiadomość Nostradamusa mówiąca o tym, kiedy ostateczny kataklizm zniszczy nasz świat ma sens, widzowie dowiedzą się w serialu "Efekt Nostradamusa", który wyemitowany zostanie w piątek od godziny 20:00.

Od 21:55 na antenie Tele5 zagości natomiast amerykański film katastroficzny "10,5 Apokalipsa", który zilustruje potężne trzęsienie ziemi w Los Angeles, o sile 10,5 stopni w skali Richtera, które wywoła falę tsunami, czego konsekwencją będą ogromne szkody spowodowane na Hawajach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×