"4 Blocks". Massiv wydał płytę inspirowaną swoją rolą w serialu! Jak rapuje Latif Hamady?

Berliński raper Massiv był jedną z gwiazd przebojowego serialu "4 Blocks". Gwiazdor wcielał się w Latifa, szwagra głównego bohatera. Teraz muzyk wydał album inspirowany swoją rolą w serialu!

Multimedia

Massiv właśnie wydał swój 14. solowy album pt. "Lativ". Jak już sama nazwa wskazuje, płyta inspirowana jest postacią kreowaną przez Massiva w serialu "4 Blocks".

Krążek ukazał się nakładem wytwórni Al Massiva, a na płycie gościnnie pojawili się Ramo oraz Haftbefehl. Album promowany jest przez single "Malika", "Hunger und Frust", "Lativ", "Salam Aleikum", "GHETTO ALPHABET" oraz "NIEMALS ALLEIN / HAMDULILLAH".

"4 Blocks" sezon 3. Niemiecka "Gomorra" powraca z finałowym sezonem! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym?Zobacz więcej

"4 Blocks" to podzielona na trzy sezony opowieść o mrocznej stronie Berlina, gdzie rządzą klany arabskie, które kontrolują biznes, wymuszają haracze, zajmują się prostytucją oraz handlem narkotykami. W rolach głównych pojawili się Kida Khodr Ramadan, raper Veysel, Almila Bağrıaçık oraz Massiv.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×