4. edycja "Top Chef". Premiera już w środę, 4 marca 2015! Zobacz zwiastun [WIDEO+ZDJĘCIA]

W środę 4 marca wystartuje 4. edycja "Top Chef". W pierwszym odcinku kulinarnego show zobaczymy nowych uczestników i niesamowite emocje.

Multimedia

Do 4. edycji najstarszego kulinarnego show na świecie zgłosiły się setki chętnych. Jednak tylko 15 najbardziej nietuzinkowych, kulinarnych osobowości, otrzymało szansę wzięcia udziału w tym prestiżowym programie. Emocji nie zabraknie, a kucharze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

  • Rozpiera mnie duma, że znalazłem się w tak zacnym gronie!
  • Mierzyliśmy się długo wzrokiem razem z innymi, to było emocjonujące!
  • Serce podchodziło mi do gardła!
  • Byłem gotowy na wszystko! – to tylko niektóre z komentarzy uczestników tuż przed rozpoczęciem pierwszej konkurencji.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU! WIOSENNA RAMÓWKA POLSATU. CO OBEJRZEĆ WIOSNĄ 2015 W POLSACIE? [ZDJĘCIA]

Jak poradzą sobie z nowymi zadaniami? Czy odnajdą się w nieznanej dotychczas spiżarni? Kto perfekcyjnie przygotuje potrawę, a kogo będzie prześladować pech? I wreszcie, kto odpadnie już w pierwszym odcinku?

POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW 4. EDYCJI "TOP CHEF" [ZDJĘCIA]

Ich kulinarne zmagania oceniać będą: właściciel i szef kuchni Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką "Czerwonego przewodnika" Michelin oraz czterema czapkami i tytułem Szefa Roku, przyznawanymi przez informator „Gault&Millau” – Wojciech Amaro; podróżniczka i autorka książek kulinarnych – Ewa Wachowicz; krytyk kulinarny i dziennikarz Gazety Wyborczej – Maciej Nowak oraz kucharz z misją, który uczy młodych Polaków zdrowego odżywiania się – Grzegorz Łapanowski.

1. odcinek 4. edycji TOP CHEF już w środę, 4 marca, o godzinie 20.40. Tylko w POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×