4. edycja "Top Model" już od 1 września 2014! [WIDEO]

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja.

Multimedia

Ale wygrać może tylko jedna osoba. Zwycięzca opuści studio ze 100 000 złotych w gotówce! Czeka na niego również kontrakt z międzynarodową agencją modelek „Next” oraz okładka w miesięczniku „Glamour”. Tej jesieni „Top Model” w poniedziałki, o 21:30 ==== .

CZYTAJ TAKŻE: TVN SZUKA UCZESTNICZEK CZWARTEJ EDYCJI "TOP MODEL" MĘŻCZYŹNI WEZMĄ UDZIAŁ W "TOP MODEL"

W nowej edycji uczestnicy staną przed wieloma wyzwaniami. Niejednokrotnie będą musieli przełamać własne lęki i uprzedzenia. Na miano Top Model trzeba będzie porządnie zapracować! Płeć nie ma znaczenia, liczyć się będą tylko talent, urok i to „coś”, co przekona jurorów i widzów.

Zobacz wideo!

Na castingach do programu stawiły się tysiące chętnych. Jednak był to dopiero początek drogi dla uczestników. Aby przejść do następnego etapu i zamieszkać w luksusowym Domu Modeli trzeba dobrze wypaść w kolejnych zadaniach. Jednym z nich będzie pokaz mody zorganizowany w jednym z nadmorskich kurortów, do tego sesja zdjęciowa na bałtyckiej plaży. Kto poradzi sobie z wyzwaniem, a kogo zje trema? Wszystkie niuanse oczywiście wychwyci i oceni niezawodne Jury. O potknięciach i pomyłkach nie ma mowy!

To tylko przedsmak atrakcji przygotowanych dla śmiałków. Dopiero w Domu Modeli zacznie się prawdziwa rywalizacja o zwycięstwo. Dziewczyny i chłopaki w każdym odcinku będą stawiać czoło zadaniom sprawdzającym ich predyspozycje do zawodu modela. Sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, z trudnymi rekwizytami, wymagające dużego zaangażowania i inicjatywy. Do tego pokazy mody w dziwnych kostiumach oraz nieoczywistych lokalizacjach. Czeka ich jednocześnie nauka asertywności i radzenia sobie w świecie mody. Przed nimi także mnóstwo bezcennych doświadczeń – praca z najpopularniejszymi fotografami, stylistami i projektantami. Jednym słowem mnóstwo wyzwań i emocji.

CZYTAJ TAKŻE: JAKICH MĘŻCZYZN BĘDZIE SZUKAĆ JOANNA KRUPA W NOWEJ EDYCJI "TOP MODEL"? [WIDEO] CASTING DO 4. EDYCJI "TOP MODEL" W GDAŃSKU! ZOBACZ ZDJĘCIA!

Jurorzy w dobrze znanym już składzie: Joanna Krupa - przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, będą bacznie obserwować i oceniać zmagania wszystkich uczestników. Pocieszenie i wsparcie przyszli modele i modelki znajdą zawsze u Michała Piróga.

W programie pojawią się również goście specjalni, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych lekcji przydatnych w modelingu. Wśród nich będzie Tony Word (Anthony Borden Ward) – światowej sławy amerykański model i aktor. Word pracował dla największych projektantów i domów mody, takich jak Roberto Cavalli, Chanel, Karl Lagerfeld, Dolce & Gabbana, Diesel, Fendi, H&M i Hugo Boss AG. Wystąpił też w wielu teledyskach oraz filmach fabularnych.

Finaliści poprzednich edycji „Top Model” wzięli udział w pokazach mody Fashion Week w: Mediolanie (I edycja), Paryżu (II edycja) i Indiach (III edycja). Gdzie tym razem zaprezentują swoje umiejętności?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×