47 festiwal polskich filmów fabularnych

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda o filmie Lecha Majewskiego i pierwszych nagich scenach w karierze. Co synek Vincent zmienił w jej życiu? [WYWIAD]

Za nami 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W Konkursie Głównym zaprezentowany został film Lecha Majewskiego pt. "Brigitte Bardot cudowna", którego jedną z gwiazd jest Joanna Opozda. Redakcja Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z aktorką o filmie, jej pierwszej rozbieranej scenie na ekranie, a także o tym, jak synek Vincent zmienił życie Joanny Opozdy. Sprawdźcie naszą rozmowę.

18.09.2022Brigitte Bardot cudowna

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni WYNIKI. "Silent Twins" triumfuje! Maria Dębska w odważnej stylizacji. Nie straszna jej niska temperatura!

Właśnie zakończył się 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już wszystko jest jasne. Najlepszym filmem festiwalu okazał się obraz "Silent Twins" w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Oczy publiki były też skierowane na gwiazdy, które przybyły na galę zamknięcia. W tym na piękną Marię Dębską, która postawiła na odważną stylizację, którą jednocześnie udowodniła, że nie straszna jest jej niska temperatura!

17.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

"Wesele" [RECENZJA]. W jednej stodole mordowano Żydów, w drugiej ratowano. Najgorszy film Wojciecha Smarzowskiego?

To mógł być wielki film. Gdy tylko Wojciech Smarzowski ogłosił, że zabiera się za produkcję, która przybliży stosunki polsko-żydowskie podczas II wojny światowej, chyba wszyscy zacierali ręce i czekali na efekt końcowy. Ten, niestety, jest rozczarowujący. Co jest nie tak z nowym "Weselem" Wojciecha Smarzowskiego? Oceniamy. Film prezentowany jest podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

12.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dokument o Ani Przybylskiej i historia księdza Kaczkowskiego. Jakie filmy oglądać w Gdyni?

Czas rozpocząć wielkie święto fanów polskiego kina! 12 września 2022 roku startuje 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa do soboty, 17 września. Na miłośników polskich produkcji czeka wiele tytułów, które będą szeroko dyskutowane w najbliższych miesiącach. Sprawdźcie, co warto obejrzeć na festiwalu w Gdyni.

12.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×