6 grudnia Polsat pokaże odcinek specjalny Naszego nowego domu

Pełen rekordów oglądalności był 3 sezon „Naszego Nowego Domu”. Średnia oglądalność 13 odcinków wyniosła 2,1 mln widzów. 6 grudnia w Mikołajki o 17.55 Polsat pokaże odcinek specjalny programu.

Multimedia

Przez trzy sezony ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała ponad trzydzieści domów i mieszkań. 6 grudnia w Mikołajki powrócą ze specjalną, świąteczną misją. Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i kierownik ekipy budowlanej Artur Witkowski odwiedzą rodziny, których historie szczególnie zapadły im w pamięć. Przedświąteczne spotkania będą okazją do sprawdzenia, jak im się mieszka w nowych domach, co się zmieniło w życiu bohaterów od czasu remontu i jak zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia. Oczywiście nie zabraknie świętego Mikołaja, który spełni marzenia nie tylko najmłodszych bohaterów. W przedświątecznym odcinku spotkamy się z sześcioma rodzinami.

Zakończony 13–odcinkowy 3. sezon „Naszego nowego domu” był rekordowy i najlepszy pod każdym względem. Średnia oglądalność wyniosła ponad 2,1 mln widzów. Program kilkukrotnie bił rekordy oglądalności, 7 odcinków oglądało ponad 2 mln widzów, ale największą zebrał odcinek wyemitowany 9 listopada, kiedy program obejrzało średnio niemal 2,8 mln widzów.

„Nasz nowy dom” to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych, których domy zostały wyremontowane.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×