Aktualności

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski cierpi na nieuleczalną chorobę. "Pod koniec zaczęło już atakować twarz"

Michał Wiśniewski przyzwyczaił już wszystkich do tego, że nie boi się rozmawiać na trudne tematy z mediami. W ostatniej rozmowie z Karoliną Kalatzi w cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl", muzyk wyznał, że od lat zmaga się nieuleczalnym schorzeniem, które o mało co nie zostawiło na jego ciele trwałych zmian. Co mu dolega?

16.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Klan". Tak wyglądała kiedyś posiadłość Lubiczów. Wiadomo, gdzie można zobaczyć najsłynniejszy serialowy dom w Polsce

"Klan" jest jednym z najdłużej nadawanych polskich seriali w historii telewizji. Miliony telewidzów przez lata śledziło perypetie rodziny Lubiczów, mieszkających w swoim charakterystycznym domu. Przypominamy, jak wyglądał jedna z najsłynniejszych posiadłości w "Klanie". Ponadto okazuje się, że budynek istnieje naprawdę i można go zobaczyć na własne oczy!

16.05.2022Klan

"Sanatorium miłości 4". Widzowie zbojkotują wyniki wyborów Królowej Turnusu? Ich komentarze dają sporo myślenia. "Obciach wstyd byli lepsi od nich"

Za nami ostatni, finałowy odcinek 4. edycji programu "Sanatorium miłości", w którym tradycyjnie doszło do wyboru Króla i Królowej Turnusu. W tym roku, kuracjusze na te zaszczytne tytuły wybrali Piotra Huberta oraz Zofię. Choć zdecydowana większość telewidzów w pełni popiera wybór seniorów, to spora część z nich nie kryje rozczarowania wyborem Zofii na Królową Turnusu.

16.05.2022Sanatorium miłości

"M jak miłość". Brat Marcjanny Lelek robi aktorską karierę! Zagrał już w hicie Netflixa. Czy przebije swoją siostrę?

Karol Lelek jest młodszym bratem znanej serialowej aktorki Marcjanny Lelek. Brat postanowił pójść w ślady siostry i związać swoją przyszłość z aktorstwem. Okazuje się, że mężczyzna może pochwalić się już sporym osiągnięciem, bowiem zagrał polskiej produkcji Netflixa. Czyżby niedługo miał przebić popularnością swoją siostrę?

16.05.2022M jak miłość

"Sanatorium miłości 4". Mariola Różalska była typowana na Królową Turnusu. "Berlinka" komentuje zwycięstwo Zofii! Wciąż ma kontakt z Andrzejem? [TYLKO U NAS]

Mariola Różalska to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Sanatorium miłości 4". Widzowie szybko pokochali "Berlinkę" i wielu z nich było przekonanych, że to właśnie ona zostanie Królową Turnusu. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z Mariolą Różalską, która tylko nam skomentowała zwycięstwo Zofii. "Berlinka" zdradziła nam również, czy utrzymuje kontakt z Andrzejem Sikorskim po programie!

16.05.2022Sanatorium miłości

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda i Justyna Steczkowska w przyjacielskim objęciu! Dawniej niezbyt za sobą przepadały!

Doda i Justyna Steczkowska to wielkie gwiazdy polskiej sceny, jednak do tej pory słynnym wokalistkom nie było po drodze. Zresztą... to mało powiedziane! Chodziły słuchy, że artystki bardzo za sobą nie przepadają! Czas jednak leczy wszelakie rany i dzisiaj możemy zobaczyć Dodę i Justynę Steczkowską w przyjacielskich objęciach!

16.05.2022Polsat SuperHit Festiwal 2022

"Chłopaki do wzięcia". Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Jednym z najpopularniejszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia" jest Tomasz, znany szerzej jako DJ Kaczor. Odkąd mężczyzna pojawił się w słynnych "Chłopakach", jego osoba budzi żywe zainteresowanie fanów programu. Ci ostatnio zauważyli, że DJ Kaczor wystąpił w programie, który od wielu miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje. Mowa o "Magii Nagości", w której uczestnicy umawiają się na randkę na podstawie oceny nagich ciał kandydatów.

16.05.2022Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×