"A momenty były?". Dorota Wellman edukuje filmowo i seksualnie! Zobaczcie, jak wyglądała praca na planie nowego programu TVN Fabuła! [WIDEO, ZDJĘCIA, RELACJA Z PLANU]

"A momenty były?". Były! I to nie raz! Czy według znawców tematu seks to bardziej film krótkometrażowy, serial, a może pełna fabuła? W nowym programie Dorota Wellman rozmawiać będzie o scenach miłosnych w polskiej i światowej kinematografii. Już 20 lipca na antenie TVN Fabuła – pozycja obowiązkowa dla wszystkich kinomanów! Prezentujemy Wam naszą relację z planu programu "A momenty były?".

Multimedia

"A MOMENTY BYŁY?" - PREMIERA W PIĄTEK, 20 LIPCA, O GODZINIE 23:20 NA ANTENIE TVN FABUŁA

Czy seks w kinie jest tematem tabu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się sposób przedstawiania widzom scen miłosnych? Czy współczesne kino odkrywa więcej niż kiedyś? A może wręcz przeciwnie? Dorota Wellman w nowym programie skupi się właśnie na "momentach" – scenach miłosnych, łóżkowych, erotycznych.

Z pomocą uznanych specjalistów i terapeutów przybliży widzom te fragmenty, które podczas oglądania u wielu nadal wywołują na twarzy rumieniec wstydu, innych natomiast przyciągają do kin i przed telewizory. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi fobie, seks gadżety, gra wstępna, fetysze.

"Sicario 2: Soldado". Teatr dwóch aktorów, czyli Josh Brolin i Benicio del Toro dają czadu!Zobacz więcej

Zaproszeni do programu seksuolodzy: Andrzej Depko, Izabela Jąderek oraz Andrzej Komorowski zdradzą nie tylko swoje ulubione filmowe "momenty", ale również podzielą się wiedzą. Nie zabraknie rozmów o zjawiskach kontrowersyjnych i rozpalających wyobraźnię. W każdym odcinku prowadząca wraz z gościem omówi inne zagadnienie związane z życiem seksualnym. Pretekstem do dyskusji będzie polska i światowa kinematografia.

Dorota Wellman tak opowiada o programie:

W TVN Fabuła zapraszamy na program "A momenty były?", gdzie będziemy oglądać filmy z tej innej strony, czyli od strony erotyzmu i miłości. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co jest tematem wielu filmów, a właściwie - jeżeli byśmy się dobrze przyjrzeli - pewnie tematem każdego. W skrócie: miłość i seks w filmie polskim i zagranicznym. Tak sobie tym razem na filmy spojrzymy.

"A MOMENTY BYŁY?" - RELACJA Z PLANU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×