Adele czy Aleksandra Nizio? - Nokaut w "The Voice of Poland"! [WIDEO]

Piąta edycja The Voice of Poland wkracza w decydującą fazę – Nokaut, w trakcie której z programem pożegna się aż 16. uczestników. Wśród tych, którzy w sobotę zaprezentują swoje wokalne umiejętności, jest 19-letnia Aleksandra Nizio. Dziewczyna zaśpiewa balladę „One and Only” Adele.

Multimedia

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny etap programu The Voice of Poland – Nokaut. Po trzech tygodniach Bitew Trenerzy zdecydują, kto wystąpi w odcinkach na żywo i będzie miał szansę na zdobycie tytułu Najlepszego głosu w Polsce. Wśród walczących o to miano jest Aleksandra Nizio, której przygoda z muzyką trwa od najmłodszych lat. Już jako dziecko zdobywała doświadczenie występując na scenach festiwalowych, a obecnie reprezentuje Polskę na wielu międzynarodowych przeglądach muzycznych. Jednym z marzeń wokalistki jest występ w Opolu oraz nagranie płyty folkowo-rockowej. Jej plany mają duże szanse powodzenia, ponieważ jest typem optymistki, która nie boi się wyzwań i z uśmiechem na twarzy zdobywa swoje wyznaczone cele.

CZYTAJ TAKŻE: "THE VOICE OF POLAND" NOKAUT JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 8.11.2014 BITWY JURORÓW W "THE VOICE OF POLAND". EDYTA GÓRNIAK KONTRA TOMSON I BARON [WIDEO]

W trakcie Przesłuchań w ciemno talent wokalny Aleksandry wprawił w zachwyt Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka. Natomiast podczas Bitew swoim głosem pokonała Isabelle Mienandi i Sylwię Łyko. O tym, czy zachowa szansę na otrzymanie tytułu Najlepszego głosu w Polsce oraz zdobycie kontraktu fonograficznego z Universal Music Polska, widzowie Dwójki przekonają się w najbliższą sobotę na TVP2!

Premiera „Nokautu” już w sobotę, 8 listopada, na TVP2 o godzinie 20.05.

FILM https//youtu.be/xtghmCiHn0w

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×