Agata Młynarska o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP: To symboliczny koniec pewnej ery

Odejście Grażyny Torbickiej z TVP zszokowało nie tylko widzów. Decyzję dziennikarki skomentowała Agata Młynarska.

Multimedia

Grażyna Torbicka odeszła z TVP po 31 latach pracy. O odejściu dziennikarki z Telewizji Polskiej spekulowano już od jakiegoś czasu, jednak sama zainteresowana długo nie komentowała tych doniesień. We wtorek, 29 marca Grażyna Torbicka wydała specjalne oświadczenie, które opublikowano na profilu Kocham kino na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE:
GRAŻYNA TORBICKA PO 31 LATACH ODCHODZI Z TELEWIZJI POLSKIEJ [OŚWIADCZENIE]
GRAŻYNA TORBICKA ODCHODZI Z TELEWIZJI POLSKIEJ. SPRAWDŹ, JAK ZMIENIAŁA SIĘ NA PRZESTRZENI LAT [GALERIA]

Odejście dziennikarki z Telewizji Polskiej zszokowało nie tylko widzów. Agata Młynarska skomentowała decyzję Torbickiej na swoim profilu na Facebooku:

Grażyna Torbicka rozstała się z TVP.
Dla mnie oznacza to symboliczny koniec pewnej ery. Kiedy przyszłam do telewizyjnej "Dwójki" w 1990 roku Grażyna była dla mnie Boginią. Pamiętam jak bardzo serdecznie, z uśmiechem, kiedy stałyśmy w jednej kolejce w barku przy Studio 2 po pączka i kawę powiedziała, że ten zbyt wysoki głos, który nie brzmi dobrze w telewizji możesz obniżyć z pomocą fachowych nauczycieli. Bo Ona też kiedyś miała z tym problem… Zatkało mnie. Jej uwaga mnie uskrzydliła. Potem pracowałyśmy razem przez ponad 20 lat. Gale, sylwestry, całe mnóstwo programów. Tworzyłyśmy niepowtarzalną drużynę "Dwójki" - dziewczyn, które nadawały ton:) Grażyna była wśród nas królową. Każda z nas miała swoją osobowość, ale Grażka była jedyna. Zawsze niezwykle serdeczna i koleżeńska, ale chodząca własną drogą. W telewizji osiągnęła wszystko, co można sobie wymarzyć, zawsze zachowując właściwy dystans i niezależność. Nauczyłam się od niej spokoju i cierpliwości. Wiem jak bardzo trudna była to dla niej decyzja i doskonale ją rozumiem.
Grażynko, moja wspaniała Nauczycielko , Mistrzyni i Koleżanko- za wspólne lata - wielkie dzięki! Naszych wspomnień nikt nam nie odbierze!!!!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×