"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 6. Odpadła Joanna Jędrzejczyk [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już 6. odcinek programu "Agent - Gwiazdy 2" i coraz więcej dzieje się wśród podejrzliwych uczestników! Zobaczcie, z czym tym razem musieli zmierzyć się zawodnicy!

Multimedia

Zaczęło się od gry miejskiej, gdzie zawodnicy podzieleni na dwie grupy musieli z jednej strony przedstawiać się innym, starając się, aby ich zapamiętali, natomiast drugi zespół miał za zadanie znaleźć najbardziej rozpoznawalną osobę w okolicy. Takie zadanie to doskonałe pole do eskalacji konfliktów, jak pomiędzy Darią a Jarosławem Kretem. W tym zadaniu liczyła się przebojowość, czym zabłysnął Marek Włodarczyk. Udało się, zadanie wykonane poprawne.

Odmierzanie czasu bez zegarków i kontakty z sojusznikami. Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnej konkurencji zawodników czekała "zabawa" w oceanie, gdzie liczyła się sprawność fizyczna. Jak przesiąść się z jednego "banana" na drugi bez upadku? Praktycznie nie ma szans. W międzyczasie, aż do upadku pierwszej osoby, Aśka i Alan musieli wykonywać ćwiczenia fizyczne.

Kolejne zadanie polegało na zapamiętywaniu i odkrywaniu obrazków, czyli gra w "Memory". Immunitet zgarnął Kędzior, a Marek aż 4 jokery, z czego jednym podzielił się z Jarkiem, który miał urodziny.

Źródło: TVN, x-news

W 6. ODCINKU Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY 2" ODPADŁA JOANNA JĘDRZEJCZYK

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×