"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 9. Odpadł Piotr Kędzierski [ZDJĘCIA]

9. odcinek programu "Agent - Gwiazdy 2" za nami! Jak zwykle nie brakowało emocji, a podejrzenia odnośnie do agenta tylko się mnożą... Zobaczcie, kto tym razem odpadł z rywalizacji!

Multimedia

W pierwszej konkurencji polegającej na zjeździe na linie należało obserwować wszystko dookoła, gdyż poukrywane były zdjęcia uczestników programu z dzieciństwa, które następnie należało dopasować do odpowiednich uczestników. Większość zdjęć udało się dopasować do uczestników!

Ponad 5000 kalorii do spalenia i spotkanie z Agentem [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnym zadaniu pozornie bez niczego do wykonania zostali Jarek oraz Alan. Reszta uczestników zajmowała się... fałszowaniem obrazów, a całością dowodziła Daria. Następnie Jarek i Alan musieli odpowiednio dopasować kopie do oryginałów. Zadanie wykonano perfekcyjnie.

Eliminacje tym razem odbywały się nieco nietypowo. Uczestnicy sprawdzali swoje wyniki przy Kindze, a następnie mieli szanse poprawić swój test. Wszystko za sprawą jokerów i immunitetów, którymi mogli się wymieniać. Immunitet z koperty powędrował do Alana, natomiast Daria, Odeta i Piotrek otrzymali puste koperty, przez co to właśnie ktoś z tej trójki odpadnie z programu.

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY 2" ODPADŁ PIOTR KĘDZIERSKI

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szeli (gość)

    Kibicowałam Kędziorowi i Allanowi, dzięki nim ten program był ciekawy. Szkoda że odpadł Piotrek, przez namowę Marka :[ Alan daj czadu!

    12.04.2017 13:43
  • Edyta (gość)

    Bez Kędziora to nie jest już to!!!

    12.04.2017 13:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×