"Agent - Gwiazdy 3". Anna Skura wśród uczestników. Kim jest? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Anna Skura jest jedną z 14 uczestników 3. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Poznajcie ją bliżej!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" powraca! Wiosną w TVN będziemy mogli oglądać 3. edycję programu. Tym razem 14 osób wyruszyło do Hong Kongu i na Bali. Razem z nimi pojechała prowadząca program Kinga Rusin.

Sprawdź, kto wystąpi w 3. edycji programu TVN! [LISTA UCZESTNIKÓW]Zobacz więcej

Wśród uczestników jest Anna Skura - to nazwisko może najbardziej zainteresować widzów. Kim jest nowa gwiazda TVN? Anna Skura to autorka bloga What Anna Wears?, w którym opisuje i pokazuje swoje pełne atrakcji życie. Wbrew nazwie, to nie jest blog modowy, ale raczej podróżniczy i lifestylowy.

Anna ma 31 lat, razem z mężem (wzięli ślub na Zanzibarze) prowadzi biuro, za pośrednictwem którego organizuje wycieczki w najróżniejsze krańce świata. Anna promuje też zdrowy styl życia - biega w maratonach i ultramaratonach, ćwiczy poll dance, surfuje, zdobywa górskie szczyty. W mediach społecznościowych nie brakuje fotografii, na których kusi egzotyczną opalenizną i wysportowanym ciałem. Bierze udział w różnych kampaniach reklamowych, współpracuje ze znanymi markami, a większość czasu spędza na Bali. Nic więc dziwnego, że TVN zaprosił ją do wzięcia udziału w 3. edycji "Agent - Gwiazdy".

Daria Ładocha i Odeta Moro - kiedy rozgryzły siebie nawzajem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy dzięki swojej znajomości tej części świata i umiejętności odnalezienia się w trudnych warunkach, to Annie najłatwiej było rozszyfrować, kto jest Agentem? A może tym razem to ona miała psuć szyki pozostałym uczestnikom? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • milka (gość)

    *pole dance

    07.02.2018 21:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×