"Agent - Gwiazdy 3" odcinek 13. FINAŁ. Kto był Agentem? Wygrał Michał Mikołajczak! [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już koniec 3. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska i Michał Mikołajczak walczyli o zwycięstwo. Wśród nich był też Agent. Kto wygrał, kto był Agentem, a kto został wielkim przegranym?

Multimedia

"Czas na ostatni odcinek "Agent - Gwiazdy". Tym razem to spotkanie wszystkich uczestników w studiu i czas na ostateczną konfrontację i wyjaśnienie wątpliwości. Po raz kolejny pojawili się: Anna Lucińska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Ryszard "Peja" Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Maciej Myszkowski i Piotr Świerczewski.

Peja: Produkcja chciała, żeby było "mięcho" i żeby było nerwowo [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym gronie brakowało trzech osób. Do finału doszli: Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska i Michał Mikołajczak. Między nimi jest zwycięzca, przegrany i Agent, który psuł szyki pozostałym w każdym z odcinków.

- Na początku oceniłem Michała jako nieskupionego bawidamka, a okazał się bardzo dobrym graczem - przyznał Maciej Myszkowski. - Moje największe podejrzenia najpierw były skierowane w stronę Ani Lucińskiej - powiedziała natomiast Maja Włoszczowska. W czasie dyskusji okazało się, kto tak naprawdę był tym, kogo przez cały program poszukiwali pozostali uczestnicy. Ilona Ostrowska była Agentem! - Najgorsze było to oszukiwanie, a największym konkurentem był dla mnie Michał - oznajmiła. Podczas analizy działań Agenta w poszczególnych odcinkach okazało się, że w większości zadań Ilonie bardzo pomagali pozostali uczestnicy, oczywiście nieświadomie. Mimo wszystko, zwycięzca miał do zabrania 83 300 zł.

3. edycję "Agent - Gwiazdy" wygrał Michał Mikołajczak!

Julia Wieniawa weźmie udział w 4. edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jaką taktykę mieli uczestnicy "Agent - Gwiazdy 3"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×