"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 6. Samotnemu Andrzejowi sprzyja szczęście! Niechęć wobec Kasi narasta! Kto odpadł?

Szósty odcinek show „Agent. Gwiazdy” za nami. Po odpadnięciu Marioli – Andrzej Gołota został sam. W grze oprócz niego pozostali już tylko: Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska Angelika Mucha (Little Monster), Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Damian Kordas, Misiek Koterski i Wiktor Mrozik. Kto z nich jest Agentem? W 6. odcinku „Agent. Gwiazdy” uczestnicy musieli m.in. zejść pod wodę bez tlenu. Kto zdobył się na odwagę? Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Pierwsze zadanie w 6. odcinku "Agent - Gwiazdy" okazało się niezwykle wymagające. Uczestnicy musieli bowiem przepłynąć kilka metrów pod wodą bez tlenu. W skalnym tunelu musieli wyłowić literki i ułożyć z nich słowo „Agent”. -WIemy, co stało się z Krysią. Jesteśmy odpowiedzialni - mówił poruszony zadaniem Wiktor Mrozik.

Samotność doskwierała dziś Andrzejowi Gołocie -Teraz będzie wystawiony na prawdziwą próbę - ocenił pięściarza Rafał Jonkisz. Zadania nie udało się wykonać Angelice i Kasi. Pod wodą spanikowali m.in. Maria Sadowska i Damian Kordas. Grupa w tym zadaniu zarobiła... 0 złotych.

Po teście dotyczącym przyszłości odpadła Mariola Gołota! Andrzej odejdzie razem z nią?Zobacz więcej

W drugim zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Pierwsza z nich (Viola, Damian i Wiktor) musiała liczyć igły w stogu siana, druga (Andrzej, Rafał i Maria) odmierzać wodę w baniaku, a trzecia (Misiek, Angelika i Kasia) policzyć kury na plantacji bananów. -To jest mowa do chińskiego ludu - ocenił zachowanie Kasi Misiek Koterski. Między nimi doszło do ostrego spięcia. Najszybciej zadanie udało się wykonać grupie szukającej igły w stogu. Zadanie przerosło tylko drugą grupę. Po tej konkurencji w puli znalazło się 50 600 zł.

Aleksander Doba wspomina chwilę odejścia z programu. Kogo typował na Agenta?Zobacz więcej

Niespodziewanie przed ostatnią konkurencją uczestnicy musieli napisać test wiedzy o Agencie. Na koniec czekało ich zadanie z tablicami. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: szkodzących i ratujących. Od taktyki grup zależało, kogo uda się uchronić lub wyeliminować z gry. Andrzejowi w tym zadaniu sprzyjało szczęście. Po tym, jak Damian odsłonił pole z jego imieniem - narażając go na eliminację - bokserowi udało się uratować samego siebie. W ostatniej konkurencji dało się również wyczuć narastającą niechęć wobec Żony Hollywood.

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY 4" NIKT NIE ODPADŁ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×