"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 7. Nowość w programie - czarny immunitet! Odpadł Andrzej Gołota!

W 7. odcinku "Agent - Gwiazdy" Agenta tropili: Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Littlemooonster96), Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Damian Kordas, Misiek Koterski i Wiktor Mrozik. Kto z nich musiał pożegnać się z programem?

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" odcinek 7. - co się wydarzyło?

W siódmym odcinku programu uczestnicy przenieśli się z Teneryfy na wyspę księżycowych krajobrazów – Lanzarote. Znajdująca się w południowej części wyspy Marina Rubicon jest jedną z najlepiej wyposażonych przystani. To tam właśnie odbyły się dwie pierwsze wodne konkurencje.

Samotnemu Andrzejowi sprzyja szczęście! Niechęć wobec Kasi narasta! To ona odpadła?Zobacz więcej

Najpierw uczestnicy musieli wskazać osobę, która według nich jest najbardziej cwana - wybrali Wiktora. Pozostali w parach ścigali się na flyboardach. Wiktor obstawiał, która osoba w danej parze wygra. W puli było 53 600. W parze Misiek - Rafał Wiktor postawił na Rafała i miał rację. Kolejna para to Marysia i Kasia. Wiktor stwierdził, że wygra Marysia - udało się. Następnie, z pary Viola - Andrzej, wytypowany został Andrzej. Znowu się udało. Ostatnia para to Damian i Angelika - Wiktor postawił na Damiana, ale okazało się, że lepsza była Angelika. Każdy ze zwycięzców dostał Jokera. Ostatecznie jednak Wiktor dobrze obstawił, kto wygra całość i dołożył do puli 36 200. Wygrał Rafał Jonkisz.

Kolejna konkurencja obyła się na przepięknej Playa de San Juan. Zweryfikowała ona, kto jest prawdomówny i gra na zasadach fair play, a kto idzie po trupach do celu. W skrzynkach rozlokowanych na plaży ukryte były fanty. Do zdobycia były nie tylko jokery i zielone immunitety, ale też nowość – po raz pierwszy w programie – czarny immunitet. Zeruje on wszystkie fanty użyte podczas testu przez pozostałych uczestników. Po tej konkurencji przebieg testu mógł całkowicie odwrócić szalę zwycięstwa. To nie wiedza i zdobyte informacje, a liczba wyłożonych fantów zadecydowała o wynikach. Angelika zdobyła immunitet. Kasia, Rafał, Wiktor i Misiek otrzymali Jokery. Marysia trafiła na czarny immunitet. Andrzej i Viola skończyli zadanie z niczym. Damian, który początkowo był wytypowany jako najbardziej wścibski i podsłuchiwał pozostałych, także zgarnął czarny immunitet.

Rafał Jonkisz uzależniony od telefonu i internetu? Zobacz więcej

W ostatnim zadaniu ważny był czas. Uczestnicy mieli 14 minut, żeby jak najszybciej przejechać wyznaczoną trasę na skuterze wodnym. Konkurencja była wyzwaniem dla osób, które nie prowadzą pojazdów. Dodatkowym utrudnieniem były wysokie, oceaniczne fale i kręta trasa. Uczestnicy musieli wykazać się odwagą i zwinnością. Czy Agentowi udało się zniweczyć starania pozostałych i niezauważenie sabotować ich działania? Powodzenie zadania zależało od całej grupy. Czas grupy to ponad 16 minut.

W 7. odcinku z programu "Agent - Gwiazdy 4" odpadł Andrzej Gołota!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Marysia już wyłożyła czarny immunitet , a Damian ma go nadal i pewnie z Nienacka wyłoży go w 8 odcinku Agenta Gwiazdy 17 kwietnia 2019 roku 21:30 TVN

    12.04.2019 21:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×