"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 8. Ogromna strata pieniędzy, noc pod gołym niebem i głuchy telefon. Rafał Jonkisz odpadł z programu!

Za nami 8. odcinek programu "Agent - Gwiazdy 4". Dzieje się! Rywalizacja już naprawdę nabrała tempa, a każdy błąd może zostać wykorzystany przeciwko uczestnikowi. Agent czuwa... Sprawdźcie, co wydarzyło się w 8. odcinku programu ""Agent - Gwiazdy 4" i kto musiał pożegnać się z show.

Multimedia

"Agent - Gwiazdy" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Agent działa bardzo prężnie! W grze zostali już tylko Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Littlemooonster96), Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Damian Kordas, Misiek Koterski i Wiktor Mrozik. Ktoś z nich manipuluje resztą i mąci, będąc agentem. Kto? Tropy są stale mylone!

Uczestnicy pozostają na wyspie Lanzarote. Pierwsza konkurencja ma miejsce na plaży, którą często odwiedzają surferzy. Gwiazdy muszą zapamiętać rozmieszczenie butelek w wodzie. Wewnątrz ukryto ujemne i dodatnie banknoty. Uczestnicy zebrali 25 butelek, czyli połowę jaką można było zebrać. W tej konkurencji uczestnicy stracili ponad 12 tysięcy złotych!

Piękny hołd dla Zbigniewa Wodeckiego i nietypowa Britney Spears!Zobacz więcej

Podczas kolejnego zadania rywalizacja przenosi się na plażę Caleta del Congrio. Śmiałkowie tworzą trzy grupy, każda otrzyma GPS. Używając nawigacji, poszczególne drużyny poszukują dwóch punktów. W jednym ukryto pieniądze i sprzęt potrzebny do przetrwania nocy. Uczestnicy muszą wybrać, co stamtąd zabiorą. Drugie współrzędne wyznaczają miejsce rozbicia obozowiska. Najwięcej problemów z zadaniem miały Kasia, Marysia i Viola, które... nie dotarły do swojego obozowiska.

W nocy uczestnicy postanowili otworzyć tajemniczą kopertę, co kosztowało ich 3000 złotych. Wówczas dowiedzieli się, że nie muszą spać pod gołym niebem, lecz mają do dyspozycji luksusowego kampera. Ale czy był wart swojej ceny? W kamperze... znaleźli kolejną kopertą, której otworzenie kosztowało 10 tysięcy złotych. Wtedy też okazało się, że w samochodzie jest mniej miejsc do spania niż uczestników. W aucie postanowili zostać tylko Misiek Koterski, Rafał Jonkisz i Angelika Mucha.4

Źródło: TVN/x-news

Ostatnia misja to gra w głuchy telefon. Zabawa kończy się, gdy któraś z osób źle powtórzy określone wyrazy. Gwiazdy nie wiedzą, że zadanie ma też drugi etap.... Rafał i Andżelika musieli znaleźć i sfotografować wszystkie rzeczy, które w głuchym telefonie wymienili pozostali uczestnicy.

Z PROGRAMU "AGENT - GWIAZDY" ODPADŁ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×