"Agent - Gwiazdy". Będzie 3. edycja show? Znowu celebryci w rolach głównych? [ZDJĘCIA]

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, telewizja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności 2. sezonu programu "Agent - Gwiazdy". Czy show doczeka się kontynuacji?

Multimedia

Jak w rozmowie z wirtualnemedia.pl przyznaje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, chociaż jest za wcześnie na jakiekolwiek szczegóły, to wszystko wskazuje na to, że program "Agent - Gwiazdy" doczeka się trzeciego sezonu. Program miałby trafić na antenę na za rok, gdyż teraz stacja skupia się kolejnym sezonie programu "Azja Express". Dalsze szczegóły jeszcze nie są znane.

Jarosław Kret - samotny wilk Agentem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Chociaż część widzów chciałaby, aby "Agent" powrócił do formuły, w której uczestnikami są normalni ludzie, to jednak TVN wciąż celuje w celebrytów. Mimo wszystko włodarze stacji nie wykluczają, że w kolejnych edycjach odejdą od tego pomysłu, lecz w 3. odsłonie show wciąż będą stawiać na "znane" twarze.

Przypomnijmy, że w programie "Agent - Gwiazdy 2" udział wzięli Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Jarosław Kret, Odeta Moro, Tomasz Niecik i Julita Fabiszewska, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Daria Ładocha, Agnieszka Rylik oraz Michał Będźmirowski. Gospodynią show jest Kinga Rusin.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ktosc (gość)

    Lepiej żeby cały czas były gwiazdy niż zwykli ludzie

    08.07.2017 21:35
  • joanna moro w agent gwiazdy 3 (gość)

    Joanna moro w 3 edycji agent gwiazdy wiosną 2018 roku od lutego 2018rok

    18.04.2017 12:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×