"Agent - Gwiazdy". Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozstali się? Piłkarz zostawił piękną modelkę dla Candy Girl?

W mediach aż huczy od plotek na temat rozstania Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka. Fani pięknej modelki zauważyli, że usunęła ona z Instagrama wspólne zdjęcia ze swoim mężem. Ponadto piłkarz był widziany ostatnio w towarzystwie piosenkarki Candy Girl.

Multimedia

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak uchodzili do niedawna za parę jak z obrazka. Piłkarz i piękna modelka pobrali się w czerwcu 2016 roku. Ceremonia zaślubin i huczne wesele odbyło się w Łodzi. Fani modelki i sportowca dotarli jednak do niepokojących informacji. Wiele wskazuje na to, że para przechodzi poważny kryzys. Obserwatorzy Zając zauważyli, że usunęła ona z Instagrama wspólne zdjęcia ze swoim mężem. W rocznicę ślubu żadne z nich nie opublikowało też w mediach społecznościowych wspominkowej fotografii.

Joanna Opozda na wakacjach z Mariną i Anną Lewandowską! Gdzie wypoczywają?Zobacz więcej

Informator Pudelka donosi z kolei, że Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak już się rozstali.

Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona przekonywała go, żeby ratowali to, co mają. Kolejny raz. W końcu ją rzucił, bo na horyzoncie pojawił się ktoś inny. Oficjalnie rozstali się jakieś półtora miesiąca temu, bo nie udało im się ocalić tej relacji. Teraz przychodzi do jakiejś drugoligowej piosenkareczki - zapewnia osoba z bliskiego otoczenia Kuby.

Jakub Rzeźniczak na ostatnim meczu Polski z Izraelem, który odbył się w poniedziałek (10.06) pojawił się w towarzystwie Candy Girl. Czy to właśnie dla niej zostawił piękną modelkę?

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×