"Agent - Gwiazdy" odcinek 2. Ucieczka przed myśliwymi na quadach i laserowy labirynt [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejne zmagania uczestników programu "Agent - Gwiazdy" w PRA. Czy Antek Królikowski faktycznie odpadł? Jak Agent pokrzyżuje plany grupy? Zobaczcie, co wydarzy się w 2. odcinku nowego "Agenta"!

Multimedia

"AGENT - GWIAZDY" ODCINEK 2. WE WTOREK, 1.03.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

W drugim odcinku uczestnicy programu "Agent – Gwiazdy" będą musieli wykazać umiejętnością pracy w grupie oraz niezłą kondycją i zręcznością. W pierwszym zadaniu bohaterowie programu uciekając przed "myśliwymi na quadach" będą mogli zarobić kolejne pieniądze do puli nagrody głównej. Podczas tego zadania każdy uczestnik będzie musiał liczyć na grupę, która będzie go nawigować do miejsca, gdzie znajdują się pieniądze oraz dodatkowe gratyfikacje dla znalazcy. Jednocześnie każda osoba unikać postrzelenia z broni do paintballu, w którą wyposażeni są "myśliwi".

CZYTAJ TAKŻE:
"AGENT-GWIAZDY". KINGA RUSIN ZDRADZA KULISY: NIEKTÓRZY POTRACILI SKÓRĘ! [WIDEO]
"AGENT - GWIAZDY". KTO POŻEGNAŁ SIĘ Z PROGRAMEM W 1. ODCINKU? [ZDJĘCIA]

Czy Agent udzieli innym dobrych wskazówek? Czy Agent przyłoży się do wykonania zadania z całych sił? W drugim zadaniu uczestnicy muszą rozszyfrować i pokonać system laserów, dzięki któremu można otworzyć sejf z pieniędzmi, które zasilą pulę nagrody głównej. Każdy uczestnik musi pokonać tę samą trasę oraz ma szansę znaleźć po drodze jokery, które mogą pomóc mu w przejściu do kolejnego odcinka. Czy Agent wykaże się zwinnością czy raczej będzie poruszał się jak słoń w składzie porcelany?

W odcinku drugim widzowie mogą spodziewać się zaskakujących zwrotów akcji i zmian w składzie ekipy. Mimo że wszyscy są dla siebie mili i dobrze się bawią, gra trwa, a Agent działa i przeszkadza w kolejnych zadaniach. Jak co odcinek uczestnicy po wszystkich zadaniach przystępują do testu o Agencie. Ten kto najgorzej poradzi sobie z odpowiedziami na pytania, odpada z programu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×