"Agent - Gwiazdy" odcinek 6. Odpadła Eva Halina Rich! [ZDJĘCIA]

Szósty odcinek "Agenta" rozgrywał się w Parku Narodowym Krugera. Kto odpadł?

Multimedia

Pierwszym zadaniem było dojechanie na camping. Aby to zrobić, gwiazdy musiały ułożyć puzzle, które prawidłowo połączone tworzyły mapę wskazującą drogę. Im szybciej, tym lepiej. Uczestnicy, na ułożenie elementów potrzebowały 14 minut. Dzięki temu udało im się wygrać 2132 złote. Następnie podział na dwie grupy - chłopaki i dziewczyny i wyjazd na miejsce spotkania. Na mapie były zaznaczone dwa punkty - czerwony i niebieski i tylko w jednym z nich czekała Kinga Rusin z pieniędzmi. To nie była łatwa droga. Gwiazdy błądziły w pełnym słońcu po terenie Parku Krugera. Punkt niebieski, który obrali uczestnicy okazał się jednak feralnym. Tylko Hubert Urbański miał przeczucie, że punkt czerwony był właściwy. W tym zadaniu triumfował Agent, dzięki któremu uczestnicy nie zarobili ostatecznie ani złotówki!

CZYTAJ TAKŻE:

"AGENT-GWIAZDY". JAK MACIEJ SIERADZKY WSPOMINA SWÓJ UDZIAŁ W PROGRAMIE? [WIDEO]
JOANNA JABŁCZYŃSKA ROZCZAROWANA PROGRAMEM "AGENT-GWIAZDY"? [WIDEO]

Czas na kolejne zadanie, w którym jedna osoba może zdobyć immunitet, lub cała drużyna wygrać 4000 złotych - jeśli tylko wszyscy wybiorą w tym zadaniu kluczyk. Uczestnicy ustawieni w kręgu, musieli przesuwać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Co 5 minut na środku platformy dla każdego uczestnika pojawiał się kluczyk i immunitet. Między Dominiką a Antkiem doszło do ostrej wymiany zdań. Królikowski próbował bowiem szantażować pozostałych, że jeśli postąpią samolubnie i wybiorą immunitet, ten nie da im spokoju. Ostatecznie wszyscy zachowali się lojalnie wobec grupy i wybrali kluczyki, wygrywając tym samym 4000 złotych.

W trzecim zadaniu uczestnicy szukali złota. W ciągu 30 minut, musieli odnaleźć jak najwięcej kawałków metalu, by przetopić je w klucz otwierający sejf. Gwiazdom udało się znaleźć tylko 11 bryłek złota. Tamara zgubiła miskę z resztą wodnych zdobyczy dlatego grupa musiała dokupić jeszcze 9, by móc przystąpić do odlewu klucza. Ostatecznie udało się im przetopić zdobyte złoto i odlać kluczyk, ale przez marny wynik zdobyli tylko 300 złotych i kopertę z informacją, że w kolejnym zadaniu wygrana przez nich kwota będzie powiększona dwukrotnie! Jak co odcinek uczestnicy po wszystkich zadaniach przystąpili do testu o Agencie.

W 6. odcinku programu "Agent - Gwiazdy" odpadła Eva Halina Rich!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×