"Agent - Gwiazdy". Oto uczestnicy 4. edycji reality show TVN. Sprawdź, kto poleciał na Wyspy Kanaryjskie! [ZDJĘCIA]

Znamy listę uczestników 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy"! Tym razem prowadząca Kinga Rusin poprowadzi grę z Agentem na Wyspach Kanaryjskich. Kto pojechał z nią? Zobacz galerię uczestników!

Multimedia

Ruszyły nagrania do 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy 3". Kto tym razem wystąpi w programie TVN? Wśród gwiazd, szukających podstępnego Agenta znaleźli się m.in. wokalistki Maria Sadowska i Edyta Górniak, Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, pięściarz Andrzej Gołota i... dziennikarka Krystyna Czubówna. To jednak tylko niektóre nazwiska z listy uczestników.

"Agent - Gwiazdy 3" - lista uczestników w naszej galerii!

Zobacz galerię

Agent ujawniony! W jaki sposób psuł szyki pozostałych? Sprawdź, kto wygrał 3. edycję! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zdjęcia do 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy" rozpoczęły się w listopadzie i są realizowane na Wyspach Kanaryjskich. Kinga Rusin opublikowała już kilka zdjęć z miejscowości Puerto de Mogan na Gran Canarii oraz z Fuertaventury. Emisja wiosną 2019 w TVN!

Kto tym razem będzie próbował przechytrzyć pozostałych? Czy Agent zostanie zdemaskowany? Oto lista uczestników 4. edycji!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • hej (gość)

    mam nadzieje, że ten sezon będzie tak samo dobry jak poprzedni

    30.11.2018 11:35
  • hej (gość)

    mam nadzieje, że ten sezon będzie tak samo dobry jak poprzedni

    30.11.2018 11:35
  • jestem ql (gość)

    Kinga to przepiękna kobieta!

    30.11.2018 11:33
  • bbbe (gość)

    ehh Wyspy Kanaryjskie... moje marzenie... zazdroszczę uczestnikom

    30.11.2018 11:31
  • Ewelka (gość)

    ciekawe czy ten parasol to ma chronić przed słońcem czy przed deszczem

    30.11.2018 11:30
  • adam (gość)

    już odliczam dni do Agenta!

    30.11.2018 11:28
  • Piotr (gość)

    A dlaczego w 4 edycji występuje o trzech uczestników mniej?

    29.11.2018 19:09
  • Gość (gość)

    Gwiazdy fest... Poza Gołotą i Czubówną to nie znam nikogo...

    26.11.2018 22:46
  • jacek (gość)

    Oby trzymał poziom pierwszych 3 sezonów

    26.11.2018 20:43
  • Ola69 (gość)

    Wyspy Kanaryjskie to raj na ziemi. Byłam tam z dobre 10 lat temu, lecz coś jeszcze pamiętam. Na pewno obejrze 4 sezon, moze jakies wspomnienia mi wróca!

    26.11.2018 20:40
  • fryderykszopen (gość)

    Kinga jak zawsze szałowo! I obsada nie jest zła, aczkolwiek chętnie zobaczyłbym kogoś kogo choć trochę znam :(

    26.11.2018 20:39
  • Marko (gość)

    ciesze sie ze moge zobaczyc chociaz troche behind the scenes!! dzięki Kinia :)

    26.11.2018 20:37
  • magda (gość)

    Kinga widać w swoim żywiole :) Mam przeczucie, ze ten sezon bedzie najlepszym

    26.11.2018 20:13
  • ignaś12 (gość)

    Piękna obsada i piękna sceneria, zapowiada się jazda!!

    26.11.2018 20:06
  • gienek (gość)

    Jakoś Ci celebryci są dla mnie zupełnie obcy. Ciesze się natomiast, że Kinga da im popalić :D

    26.11.2018 20:06
  • Jeremi (gość)

    Dawajcie już tego Agenta bo nie ma czego oglądać!

    26.11.2018 18:12
  • jacek (gość)

    Rusin to się ustawiła, przeciez tam to wakacje a nie praca

    26.11.2018 18:11
  • magda (gość)

    Ciepło i fajnie... Aż sama chciałabym być uczestnikiem!

    26.11.2018 18:11
  • matylda (gość)

    Świetne miejsce, na pewno tylko przybędzie widzów dzięki takim wyborze scenografii

    26.11.2018 18:06
  • Ola (gość)

    Sceneria idealna! Chciałabym się znaleźć teraz w takim ciepełku