Agnieszka Chylińska komentuje wpadkę na ramówce TVN. "Okazuje się, że to mega obciach"

Niedawno odbyła się konferencja ramówkowa telewizji TVN, a Agnieszka Chylińska zaliczyła na niej małą wpadkę! Tak przynajmniej nazywają ją internauci i media, a teraz piosenkarka ripostuje! Co zrobiła i jak się tłumaczy? Sprawdź!

Multimedia

Wpadka Agnieszki Chylińskiej

26 sierpnia stacja TVN zorganizowała konferencję ramówkową, na której przedstawiła swoją ofertę na jesień. Pojawiło się na niej sporo gwiazd, w tym Agnieszka Chylińska. Piosenkarka nie zabawiła długo na imprezie, nie udzielała wywiadów, udała się za to do stoiska cateringowego i opuściła konferencję z torbami z jedzeniem.

Wspaniałe stylizacje Adriany Kalskiej i Pauliny Krupińskiej, Dagmara Kaźmierska w koronie. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Media i internauci rozpisywali się na temat tej rzekomej wpadki piosenkarki. Po opisie zdarzenia wszyscy uznali to za "faux pas".

Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku. Zażartowała, że bierze jedzenie dla dzieci, żeby myślały, że sama coś ugotowała - mówił informator "Pudelka".

Teraz Agnieszka Chylińska postanowiła skomentować sprawę, a nawet z niej zakpić. Prawda okazała się zgoła inna!

Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje sie, że to mega obciach, bo przeciez w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu 🤦🏼‍♀️

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kurator Sadowy (gość)

    Dobrze, ze "Pudelek" jeszcze nie zawiadomil kuratora, ze jest duze prawdopododobienstwo o glodzeniu dzieci u Pani. Niech Pani ma to wszystko w D + 4 litery.

    09.11.2021 20:47
  • MS (gość)

    Ale wstyd, brakuje p. Chylińskiej na jedzenie.

    28.08.2021 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×