Agnieszka Dymecka nie żyje. Wieloletnia prezenterka pogody miała 51 lat [ZDJĘCIA]

Nie żyje Agnieszka Dymecka. Kierownik redakcji Pogody TVP oraz wieloletnia prezenterka Dwójki zmarła w wyniku ciężkiej choroby. O jej śmierci poinformował na Twitterze Poranek TVP Info.

Multimedia

O śmierci Agnieszki Dymeckiej poinformował na Twitterze Poranek TVP Info. „Odeszła po długiej i ciężkiej chorobie. Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!” – napisano. Na Instagramie szefową redakcji Pogody TVP pożegnała Marzena Kawa.

Pożegnania są najtrudniejsze...ale wierzę, że - Do zobaczenia Agnieszko po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego,co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum..,ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi...lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać ! Tak wielu...wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju”– napisała.

Agnieszka Dymecka miała 51 lat. Byłą prezenterką pogody w TVP2 w latach 1991-2006. Później została szefową redakcji Pogody TVP. Dymecka zmarła w wyniku ciężkiej choroby.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×