Agnieszka Szulim poprowadzi "Aplauz, Aplauz". Kto w jury?

Wydaje się, że wszystko jest już jasne. Prowadzącą nowego programu TVN, "Aplauz, Aplauz" została Agnieszka Szulim. Kto zasiądzie w fotelach jurorskich?

Multimedia

"Aplauz, Aplauz" to nowe muzyczne show TVN. Na castingach pojawiały się dzieci w wieku od 6 do 17 lat wraz z jednym z członków rodziny - mamą, tatą, babcią albo dziadkiem. W tym składzie prezentowano piosenkę i na tej podstawie można było dostać się do programu, który wejdzie na antenę już we wrześniu.

Wiadomo już, że prowadzącą programu została Agnieszka Szulim. W jury zasiądą trzy osoby. Jak podaje afterparty.pl, będą to Piotr Rubik, Ania Rusowicz i Małgorzata Ohme. To jednak nie koniec gwiazd. W show pojawi się także dwóch jurorów wokalnych. W te role wcielą się Magda Steczkowska i Majka Jeżowska.

Informację tę potwierdziła Magda Steczkowska: "Tak. Przyjęłam propozycję TVN i wezmę udział w programie Aplauz, Aplauz. Rola trenera wokalnego ale również a może nawet przede wszystkim osoby, która będzie wspierać i pomagać uczestnikom przez cały okres przygotowań aż do wyjścia na scenę. Będzie to na pewno czas niezwykłych emocji czego przedsmak mieliśmy już na castingach do programu. Zrobię co w mojej mocy, żeby ten czas był dla uczestników wspaniałą i niezapomnianą przygodą".

Czy "Aplauz, Aplauz" odniesie taki sukces jak "Mali Giganci"? Przekonamy się już wkrótce!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×