Agnieszka Włodarczyk zaczynała karierę jako nastolatka w filmie "Sara". Teraz kończy 40 lat! Zobacz, jak się zmieniła!

Agnieszka Włodarczyk zaczynała karierę filmową jako nastolatka w filmie "Sara". 13 grudnia 2020 roku skończyła 40 lat. Urodziny spędziła z ukochanym na tropikalnej wyspie. Zobacz, jak się zmieniła przez lata!

Multimedia

Agnieszka Włodarczyk - "Sara" otworzyła jej drzwi do kariery

Kiedy Agnieszka Włodarczyk otrzymała główną rolę w filmie "Sara" Macieja Ślesickiego, miała 16 lat. Wcześniej, jako 14-latka pojawiła się na deskach teatru Studio Buffo w musicalu "Metro". "Sara", w której zagrała zakochaną w swoim ochroniarzu (Bogusław Linda) nastolatkę, otworzyła jej drzwi do kariery. Nie trzeba było długo czekać, aby zobaczyć ją w kolejnej produkcji. Był to "13 posterunek", w którym wcieliła się w siostrę głównego bohatera (Cezary Pazura), Agnieszkę.

Minęły 23 lata od debiutu Agnieszki Włodarczyk u boku Bogusława Lindy! Zobacz więcej

Następnie, Włodarczyk pojawiała się w serialach: "Zostać Miss", "Plebania", "Pierwsza miłość" oraz w filmach: "E=mc²", "Nigdy w życiu!" czy "Job, czyli ostatnia szara komórka ". Wystąpiła też w kilku produkcjach Teatru Telewizji oraz w telewizyjnych talent show z gwiazdami. W 2005 roku wzięła udział w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN. W parze z Michałem Skawińskim zajęła przedostatnie miejsce. W 2007 roku poszło jej dużo lepiej - wygrała pierwszą edycję programu "Jak oni śpiewają", a rok później zajęła 2. miejsce w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Wiosną 2014 roku wzięła udział w pierwszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie również zajęła drugie miejsce]. W lipcu tego roku odcisnęła dłoń na Promenadzie Gwiazd podczas 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Rok później przygarnęła suczkę Tosię w programie "Przygarnij mnie", a w 2016 roku razem z Marią Konarowską wzięła udział w pierwszej edycji programu "Azja Express". Aktorki przegrały wyścig dopiero w finale.

40. urodziny w tropikach

Swoje 40. urodziny Agnieszka Włodarczyk spędza wraz ze swoim ukochanym, triathlonistą Robertem Karasiem na indonezyjskiej wyspie Gili Air. Przy okazji swojego jubileuszu aktorka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opisała swoje refleksje dotyczące przemijającego czasu.

Kocham życie i święty spokój. Z wiekiem cenie go sobie coraz bardziej. A skoro mowa o wieku... Cieszę się, że dożyłam do 40, cieszę się każdym dniem, nie wszystkim jak wiecie było to dane:( Więc tak, mam nadzieję nadal „się starzeć” i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które daje mi życie❤️

Jak przez lata swojej kariery zmieniła się Agnieszka Włodarczyk? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś uciekli z Polski na rajską wyspę! Nie zamierzają wracać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Piękne i zapewnie prawdziwe słowa.

    13.12.2020 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×