Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem przez 3 lata. Gwiazda TVN przeżyła niewyobrażalną tragedię na oczach całej Polski. Tak dziś wygląda jej życie

Agnieszka Woźniak-Starak trzy lata temu straciła ukochanego męża. Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka odbiła się głośnym echem w całej Polsce. Po tragedii, dziennikarka zniknęła z show-biznesu, ale w 2020 roku zdecydowała się wrócić do pracy. Co dziś u niej słychać?

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła niewyobrażalną tragedię

W 2019 roku media obiegła informacja na temat wypadku producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Policja dostała zgłoszenie, że na jeziorze Kisjano widziano łódkę bez załogi. Po kilkudniowej akcji poszukiwawczej potwierdził się czarny scenariusz. Z jeziora wyłowiono ciało mężczyzny. Dowiedzieliśmy się wtedy o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak. 18 sierpnia 2022 roku mijają trzy lata od tej tragedii. Jak teraz wygląda życie prezenterki telewizyjnej?

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Prokuratura potwierdziła jego tożsamośćZobacz więcej

Agnieszka Woźniak-Starak. Jej żałoba po śmierci męża

Gdy Agnieszka Woźniak-Starak straciła ukochanego, odsunęła się od mediów i pracy. Z Instagrama dowiedzieliśmy się wtedy, że dziennikarka nie wie, czy wróci jeszcze do telewizji i co będzie dalej.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi – napisała pod zdjęciem Agnieszka Woźniak-Starak.

Pierwszy raz po śmierci Piotra pokazała się podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie premierowo pokazano film jej zmarłego męża "Ukryta gra". Nie był to jednak powrót do blasku fleszy. Prezenterka zrobiła tak, jak zapowiedziała. Przez pół roku nie zajmowała się żadnymi projektami zawodowymi. W pierwszym wywiadzie po dłuższej przerwie, jakim była rozmowa z Dorotą Wellman, Woźniak-Starak powiedziała, że brakuje jej telewizji, ale nie chce znowu wejść do szalonego świata show-biznesu.

Ja tęsknię za telewizją. Nie ukrywam tego. Ja uwielbiałam moją pracę. Nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Właściwie nie wiele już sobie wyobrażam. Myślę o tym, co mogłabym robić. Nie mam na to chyba sprecyzowanego pomysłu – zdradziła w "Dzień Dobry TVN".

Gwiazdy i przyjaciele żegnają producenta filmowegoZobacz więcej

W 2020 roku na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które podpisała "Pora wracać". Jej obserwatorzy zastanawiali się, czy oprócz powrotu z wyjazdu, nie oznaczało to także jej pracy. Kilka tygodni później okazało się, że dziennikarka będzie miała swoją audycję w radiu Newonce. Niedługo potem została współprowadzącą "Dzień Dobry TVN" i powróciła do mediów społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak obecnie. Co dziś robi?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Oprócz prowadzenia "Dzień Dobry TVN", od dwóch lat spełnia się w roli współprowadzącej Top of the Top Sopot Festival. W 2022 roku poprowadziła galę wręczenia Fryderyków.

Prezenterka wydaje się obecnie bardzo szczęśliwa. -Ja sobie już jakiś czas temu postanowiłam, że przede mną tylko i wyłącznie dobry czas i tego się trzymam - wyznała w lipcu br. w rozmowie z "Party". W ostatnim czasie Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej widywana jest w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Czy jest zakochana? Dziennikarka na razie milczy w tej sprawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×