"Ale numer". Drugi sezon komediowego programu Katarzyny Kołeczek w TV Puls

Gagi, żarty, prowokacje! W poniedziałek 15 maja o 16:00 TV Puls rozpocznie emisję drugiej serii programu rozrywkowego „ALE NUMER!”. Widzów czeka jeszcze większa porcja doskonałej zabawy dla całej rodziny i najlepszych gagów z ukrytej kamery. W roli prowadzącej program - przezabawna Kasia Kołeczek, lubiana aktorka, znana z ról komediowych nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Multimedia

Emisje odcinków od poniedziałku do piątku, o 16:00.

Program „ALE NUMER!” to własna produkcja Telewizji Puls, która zadebiutowała na antenie TV Puls 13 lutego br. i zgromadziła wśród widzów rzesze fanów. Najlepsze odcinki osiągały ponad 500 000 widzów.

Drugi sezon programu „ALE NUMER!” startuje w TV Puls w poniedziałek 15 maja, z jeszcze większą porcją najlepszych żartów nagranych ukrytą kamerą.

Katarzyna Kołeczek w nowym komediowym programie TV Puls! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Seria liczy 41 odcinków – w każdym z nich gospodyni programu, jedyna w swoim rodzaju Kasia Kołeczek, będzie serwować widzom potężną dawkę dobrego humoru. Esencją programu są krótkie filmiki, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie stawiani są w niecodziennych, zwariowanych sytuacjach.

„ALE NUMER!” to program oparty na formacie słynnego kanadyjskiego show „Just for Laughs: Gags”, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Emitowany był w największych światowych stacjach telewizyjnych, takich jak: BBC One UK, Disney Channel Asia, VIVA Brasil czy RTL Television Croatia.

Polską wersję „ALE NUMER!” w TV Puls prowadzi Kasia Kołeczek - aktorka filmowa, serialowa i teatralna, która swoją karierę rozwija zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Absolwentka PWST w Warszawie. W ostatnim czasie wystąpiła m.in. w kinowym hicie „Bridget Jones 3”. Na swoim koncie ma współpracę z takimi teatrami jak Polski w Warszawie, Polski w Bydgoszczy, Polonia i Och-Teatr. Na deskach stołecznego „Klubu Komediowego” można ją zobaczyć w cyklu przedstawień kabaretu literackiego „Fabularny Przewodnik po…” oraz w jej monodramie „Co modna pani wiedzieć powinna”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×