Aleksandra Domańska profesjonalnym kucharzem? Pod okiem Lary Gessler to możliwe!

W ramach promocji nowego programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle”, Lara Gessler rzuciła kulinarne wyzwanie Aleksandrze Domańskiej. Czy aktorka podołała pracy w kuchni? Sprawdźcie, z jakimi trudnościami musiały się zmierzyć obie panie!

Multimedia

„Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” w środy, o godz. 21:55 na BBC Lifestyle!

Aleksandra Domańska zawsze powtarza w wywiadach, że nie potrafi gotować. Aktorka na potrzeby promocji nowego programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” zgodziła się jednak zostać prawą ręką Lary Gessler i wziąć udział w kulinarnym eksperymencie. 11 marca w ramach #24hGordonChallenge panie przez cały dzień przygotowywały dla gości jednej z warszawskich restauracji specjalne menu, w ramach którego serwowały śniadanie, lunch i podwieczorek.

Uwielbiam eksperymentować w kuchni, co odnosi się zarówno do poszukiwania nowych smaków, jak również wychodzenia ze strefy komfortu i otwierania się na nowe doświadczenia. #24hGordonChallenge to akcja, która łączy w sobie te wszystkie zmienne, stąd propozycję udziału w niej przyjęłam bez zastanowienia. Cieszę się również z tego, że to właśnie Ola, którą prywatnie bardzo lubię i o której wiem, że jest ciekawa kuchni, będzie dziś moim uczniem. Możecie zatem być pewni, że będzie to zarówno dla niej, jak i dla mnie najprawdziwsze kulinarne wyzwanie – mówi Lara Gessler.

Domańska i Gessler w obliczu kulinarnego wyzwania! Zobaczcie, jak uwijały się w kuchni!Zobacz więcej

Jak Ola Domańska czuła się w roli kucharza? Czy po tym wyjątkowym wyzwaniu BBC Lifestyle aktorka przestanie omijać kuchnię w domu szerokim łukiem?

Na początku dnia przeszłam szybkie przeszkolenie z podstawowych zasad, do jakich należy stosować się podczas pracy na kuchni. Jestem ambitna i staram się nadążać za oczekiwaniami mojego szefa kuchni. To dla mnie naprawdę bardzo fajne wyzwanie i kto wie - może po dzisiejszym dniu przestanę omijać kuchnię w domu szerokim łukiem – stwierdziła gwiazda.

Jak pracę Oli Domańskiej oceniła w rozmowie z nami Lara Gessler? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×