"Alf". Kultowy serial do obejrzenia na HBO Max! Jak przez lata zmieniła się obsada?

Nie ma zapewne nikogo, kto nie znałby kultowego serialu "Alf". Choć trudno to uwierzyć, sictom zadebiutował na małym ekranie pod koniec lat 80. i od tamtej pory bił rekordy popularności. Fani tej produkcji mają powody do zadowolenia. Od 10 lipca serial można w całości obejrzeć na HBO Max. Z tej okazji sprawdzamy, jak przez lata zmieniła się obsada.

Multimedia

"Alf" – obsada po latach

Choć w Polsce serial Alf był emitowany od 1991 roku, to serial powstał kilka lat wcześniej, bo w 1986 roku. Fabuła serialu była prosta – produkcja opowiadała o rodzinie, która w swoim domu gościła niecodziennego przybysza z innej planety, czyli tytułowego Alfa. Od ostatniego odcinka serialu minęło ponad ćwierć wieku, dlatego warto sprawdzić, jak przez ten czas zmienili się aktorzy, wcielający się w główne role.

Tak zmienili się młodzi aktorzy od czasów 1. sezonu. Niektórzy są nie do poznania!Zobacz więcej

Anne Schedeen – Kate Tanner

Odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu Alf, krótko po zakończeniu zdjęć zrezygnowała z aktorstwa. Co więcej, kobieta podjęła decyzję o wycofaniu się z życia publicznego, ponieważ uznała, że popularność była dla niej za bardzo uciążliwa. Już po zakończeniu emisji serialu wyszła za mąż za łowcę talentów Christophera Barretta. Czym obecnie zajmuje się Anne Schedeen? Odtwórczyni roli Kate Tanner została projektantką wnętrz.

Max Wright – Willie Tanner

Zanim Max Wright zagrał w kultowym serialu Alf, był znany wyłącznie widowni teatralnej. Mimo, że rola w sictomie przyniosła mu ogromną popularność, aktor źle wspominał pracę przy tej produkcji. Co więcej, po zagraniu ostatniej sceny zabrał swoje rzeczy i opuścił plan nie żegnając się z ekipą. Prywatnie jego losy również nie układały się najlepiej. Aktor nie stronił od używek i ostatecznie zmarł w 2019 roku na chłoniaka, którego zdiagnozowano u niego w połowie lat 90.

Benji Gregory – Brian Tanner

Choć po zakończeniu zdjęć do serialu Benji Gregory przez jakiś czas kontynuował swoją aktorską przygodę to ostatecznie zrezygnował z aktorstwa. Co ciekawe w 2003 roku wstąpił do marynarki wojennej, jednak ze względu na zły stan zdrowia musiał porzucić to zajęcie. Obecnie próżno szukać wiadomości o nim w mediach. Wiadomo jednak, że serialowy Brian Tanner mieszka w Arizonie, gdzie prowadzi spokojne życie z dala od mediów.

Andrea Elson – Lynn Tanner

Andrea Elson, podobnie jak Anne Schedeen również po zakończeniu zdjęć do serialu, zrezygnowała z kariery aktorskiej. Mimo to, może mówić o prawdziwym szczęściu – to właśnie na planie kultowej produkcji poznała swojego przyszłego męża Scotta Hoppera. Obecnie, odtwórczyni roli Lynn Tanner zajmuje się życiem rodzinnym i pracuje jako nauczycielka jogi.

Powstaną nowe odcinki serialu o przybyszu z planety Melmac? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Alf" na HBO Max

Serial Alf mimo upływu lat cieszy się dużą popularnością. Łącznie powstało 102 odcinki, które od 10 lipca są dostępne do obejrzenia na HBO Max. Twórcami hitowej produkcji są Tom Patchett oraz Paul Fusco.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×