"All Together Now". Ewa Farna i Ramona Rey w jury nowego programu Polsatu! [ZDJĘCIA]

Ewa Farna i Ramona Rey znalazły się w jury nowego programu muzycznego Polsatu. W "All Together Now" pojawi się zapewne także Igor Kwiatkowski - niegdyś członek kabaretu Paranienormalni.

Multimedia

Wygląda na to, że wszystko jest już jasne. W nowym programie Telewizji Polsat, "All Together Now" jurorami j będą m.in. Ewa Farna i Ramona Rey. Będą oceniać występy początkujących artystów, których zadaniem będzie przekonanie ich oraz setki ludzi (ankietowanych), że mają talent wokalny.

Igor Kwiatkowski zaprasza na castingi do nowego muzycznego programu Polsatu! [WIDEO]Zobacz więcej

Ewa Farna niejednokrotnie sprawdzała się już w roli jurorki. Trenowała jedną z drużyn w show "Bitwa na Głosy", zasiadała za stołem jurorskim w programach takich jak "X Factor", "Idol" i czesko-słowacki "SuperStar". Jej koleżanka po fachu, Ramona Rey, nie ma takiego doświadczenia. Widzowie mogą ją jedynie pamiętać z show TVP1 "SuperSTARcie".

W "All Together Now" wykonawcy są oceniani przez panel złożony ze stu ekspertów muzycznych i wokalistów. W każdym odcinku programu występuje cała gama zawodników. Mogą to być soliści, duety lub grupy z różnych środowisk muzycznych. W spocie castingowym słyszymy: Jeśli kochasz śpiewać niezależnie od okoliczności, "All Together Now" to program dla ciebie. Przekonaj setkę ludzi, że masz w sercu muzykę i wygraj wielkie pieniądze. Stań przed najbardziej rozśpiewanym jury w Polsce. To program dla wszystkich, którzy kochają śpiewać. Nowe widowisko już wkróce trafi na antenę Telewizji Polsat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×