"American Crime Story: Impeachment". W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat serialu. Zobacz pełny zwiastun produkcji!

Nareszcie pojawił się zwiastun serialu "American Crime Story: Impeachment". Sprawdźcie go koniecznie!

Multimedia

"American Crime Story" - zwiastun 3. sezonu

Kolejna odsłona uwielbianego serialu kryminalnego "American Crime Story" będzie miała swoją premierę już 7 września 2021 roku w Stanach Zjednoczonych. Trzeci sezon antologii opowie historię jednego z najsłynniejszych romansów w historii Stanów Zjednoczonych - relacji Billa Clintona oraz Moniki Lewinsky, która z czasem doprowadziła do poważnego kryzysu politycznego. Na profilach serialu w mediach społecznościowych właśnie pojawił się pełny zwiastun produkcji. Znajdziecie go poniżej.

Nie wiadomo kiedy, ani w jaki sposób serial będzie dostępny w Polsce, jednak pierwsze dwa sezony znajdują się w bibliotece Netfliksa, co pozwala sądzić, że z czasem wylądują tam również nowe odcinki.

"American Crime Story" - o serialu

"American Crime Story" to jeden z najsłynniejszych amerykańskich seriali kryminalnych. Twórcy przyjęli formę antologii, co oznacza, że każdy sezon opowiada zupełnie inną historię. Wszystkie łączy fakt, że w jakiś sposób, jak łatwo się domyślić, dotykają tematyki kryminalnej oraz przedstawiają sprawy, które w znaczny sposób wpłynęły na amerykańskie społeczeństwo i kulturę.

Tego to nikt się nie spodziewał! Netflix umila piątek trzynastegoZobacz więcej

Pierwszy sezon "American Crime Story" przedstawia historię procesu O. J. Simpsona, znanego sportowca, który został oskarżony o zabójstwo byłej partnerki oraz jej przyjaciela. Sam proces był szeroko transmitowany i komentowany w mediach, a kończący go wyrok wzbudził skrajnie silnie emocje zarówno wśród osób, które były przekonane o winie oskarżonego, jak i tych, które były pewne jego niewinności. Druga odsłona serialu opowiada historię Andrew Cunanana, seryjnego mordercy, którego krwawy szlak zakończył się pod rezydencją Gianni'ego Versace.

Pierwsze dwa sezony serialu "American Crime Story" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×