"Ameryka da się lubić" od 6 czerwca w TVP2! Prowadzącą Ida Nowakowska

Już 6 czerwca na antenie TVP2 zadebiutuje nowy program "Ameryka da się lubić". Poprowadzi go Ida Nowakowska. Format przypominać będzie cykl "Europa da się lubić".

Multimedia

"Ameryka da się lubić" od 6.06.2020 o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Rusza "Ameryka da się lubić" - program, który swoją formują przypominać będzie cykl "Europa da się lubić". W roli gospodyni, zamiast Moniki Zamachowskiej, zobaczymy Idę Nowakowską. Premiera zaplanowana jest na sobotę, 6 czerwca. Wcześniej show miał być emitowany od 25 kwietnia, zastępując w ramówce TVP2 "Dance, Dance, Dance".

Telewizja Polska ocenzurowała koncert "Światło dla Europy" i nie pokazała transpłciowej celebrytki? Jest komentarz TVP!Zobacz więcej

Castingi do programu ruszyły w marcu. Zgłaszać się mogły osoby, które posiadają obywatelstwo USA, mówią po polsku (w stopniu komunikatywnym) oraz aktualnie mieszkają w Polsce. "Ameryka da się lubić" została zainicjowana przy okazji zniesienia wiz do USA dla obywateli Polski.

Program powstaje na bazie francuskiego formatu "Union Libre", na powstanie którego w 2003 r. stworzono "Europa da się lubić". Show miał przybliżyć Polakom realia życia w innych europejskich krajach. Opowiadali o tym Europejczycy, którzy postanowili żyć w Polsce. Tym razem to Amerykanie, zgodnie z tematyką danego odcinka, wypowiedzą się o zwyczajach panujących w ich ojczyźnie.

Ruszyły castingi do nowych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×