"Ameryka da się lubić" zamiast "Europa da się lubić". Ida Nowakowska poprowadzi nowy show TVP!

Ida Nowakowska poprowadzi kolejny show w TVP! "Ameryka da się lubić" zastąpi kultowy program "Europa da się lubić". Trwa nabór uczestników do nowej odsłony formatu. Kto i jak może się zgłosić?

Multimedia

"Ameryka da się lubić" zamiast "Europa da się lubić"

Już wkrótce na antenie TVP2 swoją premierę ma mieć "Ameryka da się lubić" - program, który swoją formują przypominać będzie cykl "Europa da się lubić". W roli gospodyni, zamiast Moniki Zamachowskiej, zobaczymy najprawdopodobniej Idę Nowakowską. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, nowy show ma być emitowany od 25 kwietnia w sobotnim prime-time, czyli o godz. 20:05.

Conrado Moreno i jego wjazd na skuterze. Hiszpan zażartował z wpadki sprzed lat!Zobacz więcej

Ruszyły już castingi do programu. Zgłosić mogą się osoby, które posiadają obywatelstwo USA, mówią po polsku (w stopniu komunikatywnym) oraz aktualnie mieszkają w Polsce. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: ameryka@tvp.pl

Przypomnijmy, że "Europa da się lubić" pokazywana była pierwotnie w 2003 r., aby przybliżyć Polakom realia życia w innych europejskich krajach. Opowiadali o tym Europejczycy, którzy postanowili żyć w Polsce. Tym razem bohaterami będą Amerykanie mieszkający w Polsce. Razem z gośćmi specjalnymi wypowiedzą się o zwyczajach, panujących w USA, zgodnie z tematyką danego odcinka.

Jak zmienili się uczestnicy programu? Czym zajmują się obecnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×