"Ameryka Express 2". Bracia Collins rozliczają się z przeszłością. Ich dzieciństwo wcale nie było łatwe

Bracia Collins rozliczają się z przeszłością w książce "(nie)Odjazdowe życie braci Collins". Po publikacji wyszło na jaw, że dzieciństwo gwiazd "Ameryka Express" wcale nie było łatwe. Co Rafał Collins zdradził w swojej książce?

Multimedia

Grzegorz i Rafał Collins szerszej publiczności dali się poznać jako przebojowi bracia z "Ameryka Express". Razem prowadzą też program "Odjazdowe bryki braci Collins" emitowany w TVN Turbo i Discovery Channel. Wystąpili również w programie "Bracia Collins biorą się do roboty". Ostatnio o rodzeństwie znowu zrobiło się głośno.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Wszystko za sprawą książki "(nie)Odjazdowe życie braci Collins", w której Rafał Collins rozlicza się z przeszłością. Bracia pochodzą z ubogiej rodziny. W poszukiwaniu lepszego życia wyemigrowali do Wielkiej Brytanii. W wywiadzie dla Vivy zdradzili, że w rodzinnym domu nie zaznali miłości, była za to była agresja.

Pisząc tę książkę, musiałem wrócić w najciemniejsze etapy swojego życia, o których dawno zapomniałem, od których się odciąłem – powiedział Rafał Collins w "Dzień Dobry TVN".

Gwiazdy "Ameryki Express" jadą do pracy w Indiach w nowym programie grupy TVN!Zobacz więcej

W "Dzień Dobry TVN" bracia zdradzili także, jak uporali się z trudną przeszłością oraz w jaki sposób osiągnęli sukces. Jakie są ich plany na przyszłość? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×