"Ameryka Express 2". Marcin "Różal" Różalski był dyskryminowany w Gwatemali? Jak bardzo go to dotknęło?

Marcin "Różal" Różalski w programie "Ameryka Express" zdecydowanie wyróżniał się z tłumu. Okazało się jednak, że przez to był obiektem dyskryminacji w Gwatemali. Jak bardzo go to dotknęło?

Multimedia

Różal dyskryminowany w "Ameryce Express"?

Marcin "Różal" Różalski to sportowiec, który wyróżnia się nie tylko osiągnięciami, ale też wyglądem. To jednak nie pomagało mu w programie "Ameryka Express 2". Przez tatuaże na twarzy mistrz KSW był brany za członka jednego z gwatemalskich gangów, dlatego trudno było mu uzyskać pomoc od miejscowych.

Marcin "Różal" Różalski ostro o programie TVN! "Oszukiwałem, a szukanie noclegu było upokarzające"Zobacz więcej

Czy fakt, iż Różal stał się obiektem dyskryminacji w Gwatemali sprawił, że trudniej było mu wykonywać zadania? - Wiedziałem, że jeśli mi nie pomogą to usiądę, rozpłaczę się, a i tak mój bus mnie weźmie i zawiezie tam, gdzie trzeba - podkreśla Różalski. - Wiedziałem, że to jest zabawa - na swój sposób. Ciężka, ale jednak zabawa - dodaje.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W "Ameryce Express" Marcin Różalski brał udział w parze z zawodnikiem mieszanych sztuk walki wagi półśredniej i średniej, Bartoszem Fabińskim. Panowie w swój osobliwy sposób próbowali poradzić sobie z trudnościami, jakie spotykały ich na drodze. Czy obecność operatorów i kamer pomagała im w tym, aby nie przejmować się nie do końca przychylnym nastawianiem Gwatemalczyków? Zobacz wideo!

Iwona Burnat i Reggie Benjamin z "Żon Hollywood" nie są zadowoleni z programu? "To była tragedia!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nie (gość)

  Ja bym mu też nie pomógł.

  13.03.2020 08:04
 • ObywatelKOD (gość)

  Nie możliwe. To Polacy wszystkich dyskryminuja.

  12.03.2020 16:15
 • Ja (gość)

  Gość pl taki mądry jesteś bo schowany w internecie za pseudonimem a w realu w twarz mu tego nie powiesz

  12.03.2020 14:51
 • gość pl (gość)

  To dziwadło i kompromitacja narodu polskiego, jest zdziwione? Niech kretyn przypomni sobie swoje słowa na temat cudzoziemców. Niech się cieszy, że jeszcze żyje.

  12.03.2020 12:34

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×