"Ameryka Express 2". Paweł Deląg z synem - Pawłem Juniorem wyruszą razem w podróż! Kto jeszcze pojawi się w reality show TVN?

Wiosną 2020 na antenie TVN zobaczymy kolejną odsłonę programu "Ameryka Express". Nagrania będą odbywać się jesienią lub zimą. Wśród uczestników mają znaleźć się Paweł Deląg z synem - Pawłem Juniorem. Kto jeszcze?

Multimedia

Paweł Deląg w "Ameryka Express 2"!

"Ameryka Express" powraca! Nowe odcinki z nową ekipą zobaczymy na antenie TVN wiosną 2020 r. Lista uczestników powoli zamyka się, a media donoszą, że jedną z par będą Paweł Deląg ze swoim 27-letnim synem - Pawłem Juniorem.

Nowa prowadząca wybrana? Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak Starak?Zobacz więcej

Obecność tego duetu może wpłynąć na duże zainteresowanie programem kobiet. Obaj są bowiem wyjątkowo przystojni. Paweł Deląg Junior mieszka w Krakowie i mówi się, że miał z ojcem ograniczony kontakt ze względu na dzielącą ich odległość. Teraz będą mogli nadrobić stracone przez lata chwile.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień", obecność Pawła Deląga może być jednak dość niezręczna, a to dlatego, że w innej parze ma prawdopodobnie być Patrycja Markowska, która kiedyś była partnerką aktora. Wokalistka miałaby zabrać do Ameryki przyjaciółkę. Czy to się potwierdzi? Przekonamy się wkrótce!

Justyna Nagłowska komentuje swój udział w nowej edycji show TVN! Nie pojedzie z Borysem Szycem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×