"Ameryka Express". Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak? Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest jedyną kandydatką!

Odkąd Agnieszka Woźniak-Starak potwierdziła, że nie poprowadzi kolejnej edycji "Ameryki Express", pojawia się giełda nazwisk gwiazd, które mogłyby ją zastąpić. Kto ma na to największe szanse? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła dwie edycje "Azja Express" i jedną "Ameryka Express". Niestety okazało się, że zrezygnowała z prowadzenia kolejnej transzy popularnego programu. Chce teraz skupić się na odnowionym "Big Brotherze".

Nowa edycja kilka razy dziennie w TVN7! Wiemy, kiedy premiera!Zobacz więcej

Agnieszka Woźniak-Starak ma jednak pomysł na to, kto mógłby ją zastąpić. Według niej, najlepiej w tej roli wypadłaby Małgorzata Roznek-Majdan, czyli uczestniczka pierwszej edycji programu "Azja Express". - Ona byłaby hitem - twierdzi dziennikarka. Jednak prowadząca "Project Lady" nie jest tak bardzo do tego przekonana.

Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszcze - powiedziała Małgorzata Roznek-Majdan w rozmowie z "Party".

Jak się okazuje, twórcy programu nie mają nic przeciwko jej kandydaturze, ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły. Jak podaje magazyn Party, Małgorzata Roznek-Majdan ma jednak konkurencję. Silnymi kandydatami do roli prowadzących mają podobno być Hubert Urbański i Michał Mikołajczak. Obaj świetnie poradzili sobie w programie "Agent - Gwiazdy", ale czy któryś z nich sprawdzi się w "Ameryce Express"? Dowiemy się tego już wkrótce!

Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu i typuje nową prowadzącą! Kto powinien ją zastąpić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×