"Ameryka Express" odcinek 11. Noc na pustyni i tajemnicze znaki z Nazca. Fit Lovers już są w finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 11. odcinek "Ameryka Express". Tym razem odbyła się zacięta walka o Amulety konkurentów. Uczestnicy nocowali też na środku pustyni. Jedna z par już ma pewne miejsce w finale!

Multimedia

"Ameryka Express" odcinek 11. - co się wydarzyło?

Uczestnicy zostali poproszeni o oddanie części zdobytych do tej pory Amuletów. Kilku uzbrojonych w łopaty Latynosów zakopało skrzynie z cenną zawartością na plaży. Tylko skrzynia Oli i Dawida nie miała w środku żadnego Amuletu. Najcenniejsza była skrzynia Tomka i Kuby. Nie można było odkopać swojej skrzyni.

Agnieszka Woźniak-Starak przeprasza za 10. odcinek! Chce odejść z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po starcie, pary musiały odkopać kufry ze skarbem należącym do swoich konkurentów i podróżować z nimi do punktu kontrolnego gry, znajdującego się w malowniczej oazie Huacachina. Trzy pierwsze pary walczyły o zawartość wydobytej skrzyni. Byli to: Ania i Maciek, Fit Loversi oraz Tomek i Kuba. Najszybsi byli Ania i Maciek. Tomek i Kuba odzyskali swoje amulety, aa Fit Loversi stracili te, które mieli.

Po wyczerpującej grze uczestnicy zostali wywiezieni na pustynię Atacama, gdzie spędzili noc pod namiotami. Następnego dnia na uczestników czekała jedna z najbardziej ekscytujących misji spośród wszystkich edycji programu. Ola miała problem podczas przejścia przez pustynię. Nie dotrzymywała tempa pozostałym. Zajął się nią jednak Tomek Karolak, który szedł z nią krok w krok i podtrzymywał na duchu. Następnie, uczestnicy mieli okazję zobaczyć jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie, czyli słynne rysunki z Nazca, a następnie uzupełnić mapę obrazkami, które zobaczyli z lotu ptaka.

Pamela i Mateusz z kociakami o hejcie i Majdanach! [WIDEO]Zobacz więcej

Meta odcinka znajdowała się niedaleko kolejnego słynnego odkrycia archeologicznego – piramid Cahuachi. Pierwsza para, która zameldowała się u prowadzącej poza immunitetem wygrała cenną wycieczkę do jednego z nowych cudów świata, tajemniczego miasta Inków Machu Picchu. Byli to Pamela i Mateusz. Pozostali uczestnicy mogli spędzić kolejną wspólną noc w nieco spartańskich warunkach miejscowej szkoły podstawowej.

Do finału przeszli Fit Lovers - Pamela i Mateusz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Agnieszka jest naprawdę fajną prowadzącą w tym programie.

    15.11.2018 15:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×