"Ameryka Express" odcinek 5. Tomasz Karolak robi furorę na ulicach Ekwadoru w sukience do salsy! Kto pojechał do Peru? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 5. odcinku "Ameryka Express" nie brakowało emocji. Uczestnicy walczyli o wyjazd do Peru, a jedna z misji wymagała od nich przebrania się w prowokacyjny i zwracający uwagę strój do salsy. Kto dał z siebie wszystko i pojechał do Peru, a kto musiał wrócić do Polski?

Multimedia

"Ameryka Express" w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W piątym odcinku "Ameryka Express" zobaczyliśmy ostatni etap zmagań w Ekwadorze. Na początku poznaliśmy nową parę, którą stworzyła Katarzyna Meller i Magda Steczkowska. Pierwsza misja rozpoczęła się w miejscowym centrum handlowym. Uczestnicy wyścigu musieli przebrać się w prowokacyjny strój do salsy i dotrzeć w nim do punktu kontrolnego gry.

Gwiazdy w skąpych strojach wzbudzały nie lada sensację na na ulicach Guayaquill. -Może być teraz łatwiej ze stopem - żartowała Lara Gessler. -Jeszcze nigdy na mój widok nie gwizdała cała ulica - dodał Filip Chajzer. -Robię furorę w Ekwadorze - mówił rozbawiony Tomasz Karolak. Ola i Dawid Domańscy nie musieli się dzisiaj ścigać, bo w poprzednim odcinku wygrali wycieczkę na Galapagos. Stamtąd wyruszyli prosto do Peru.

Zygmunt Chajzer zamordował kurę? Wściekła walka o wyjazd na Galapagos! Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do Agnieszki jako pierwsi dotarli: Lara i Piotr, Filip i Zygmunt oraz Maciej i Ania. Pary musiały wybrać swojego instruktora, odbyć przyspieszony kurs tańca i wziąć udział w turnieju salsy. Zwycięscy mogli zgarnąć Amulet wart 5 tysięcy złotych. Pary, które nie zakwalifikowały się do turnieju mogły szukać noclegu. Maciek zatańczył bardzo żywiołowo, choć z salsą niewiele miało to wspólnego. Lara pokazała, że uwielbia tańczyć. Zygmunt i Filip również zaprezentowali na parkiecie kocie ruchy. Jury uznało, że zwycięzcami tej konkurencji są Maciek i Ania.

Ostatniego dnia w Ekwadorze wszystkie pary wsiadły do górującego nad miastem diabelskiego koła i zostały zaskoczone najsłynniejszym polskim głosem należącym do Krystyny Czubówny. Słuchając wskazówek lektorki pary musiały odgadnąć i dotrzeć do miejsca kolejnej misji, gdzie czekała na nich Agnieszka z jednym biletem do Peru - udało się go zdobyć Larze i Piotrowi.

Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz? Gwiazdy internetu podbiją Amerykę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pozostali uczestnicy musieli się jeszcze ścigać do jednej z plantacji bananów. Każda z par musiała wybrać największą ich zdaniem kiść tego owocu, a następnie podróżować z nią na metę odcinka. Najlepiej poradzili sobie Zygmunt i Filip. Kasia i Magda nie miały już siły na walkę z przeciwnościami losu i musiały pożegnać się z programem tuż przed wyjazdem do Peru.

W 5. odcinku "Ameryka Express" odpadły Katarzyna Meller i Magdalena Steczkowska!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • salsa itd. (gość)

    Po Zygmuncie Chajzerze ewidentnie widać, że brał kiedyś udział w Tańcu z Gwiazdami (jako jedyny spośród uczestników wyścigu) i ma dryg do tańca. Niestety jednak Filip nie odziedziczył tego talentu po tacie. Szkoda, że w tej konkurencji nie brali udziału Pamela i Mateusz, bo wydaje mi się, że mogliby dobrze w niej wypaść. Albo Magda- ciekawe czy ma podobne predyspozycje do tańca co jej siostra. Wszak Justyna była kiedyś finalistką Tańca z Gwiazdami (i powinna była go wtedy wygrać).

    04.10.2018 14:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×