"Ameryka Express". TVN skłamał w sprawie wypadku w górach? Do tragedii doszło, gdy jeszcze nie nagrywano programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 7. odcinku "Ameryka Express" stacja TVN pokazała tragiczny wypadek na krętej, górskiej drodze, którego uczestnikami mogły być gwiazdy show. Uważni fani programu zwrócili jednak uwagę, że do tragedii na szlaku doszło gdy jeszcze nie nagrywano programu. Czy stacja TVN skłamał w sprawie wypadku w górach?

Multimedia

Siódmy odcinek "Ameryka Express" zapowiadany był jako najtrudniejszy spośród wszystkich dotychczasowych edycji show TVN. Uczestnicy musieli w nim pokonać niebezpieczną górską trasę. Jak mogliśmy zobaczyć w programie tego dnia na drodze w górach doszło do tragedii - autobus na który czekały pary spadł ze skarpy. Tomasz Karolak stwierdził, że ten etap w ogóle nie powinien był się odbyć, a produkcja powinna poinformować uczestników wyścigu sms-em o tym zdarzeniu.

W tej sytuacji ja i Kuba zrezygnujemy dobrowolnie z tego programu, już to ustaliliśmy. Lara i Piotr niech zostaną. My to mamy już obgadane. Autobus nie przyjechał, zginęli ludzie. Tę informację otrzymaliśmy dopiero wieczorem - komentował zbulwersowany aktor.

Kto ucierpiał podczas wypadku w górach, a kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po emisji odcinka zawrzało na forach internetowych. Widzowie sugerują, że stacja skłamała w sprawie wypadku w górach, który nie miał miejsca na planie "Ameryka Express", a kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć do programu.

Wypadek był 21 kwietnia 2018. W poprzednim odcinku Ola Domańska miała urodziny, a obchodzi je 9 maja, wiec 18 dni po tragedii jakby nie patrzeć, nie w tym samym dniu.

Nagranie rozbitego autobusu, było kręcone w ciągu dnia, a produkcja twierdzi, że o wypadku dowiedziała się dopiero wieczorem.. No chyba, że autobus leżał tam do dnia następnego, zagrażając osunięciem ze skarpy.

Informacje o kilku wypadkach na trasie do Chivay rzeczywiście pojawił się w mediach 21 kwietnia 2018 roku. W tym samym rejonie 11 osób zginęło, gdy autokar spadł w przepaść o głębokości 200 metrów, a w położonej na północy kraju prowincji La Libertad 7 osób zginęło, gdy autobus spadł do wąwozu - podawały wtedy Fakty Interia

Czy stacja TVN zmanipulowała faktami?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dawid (gość)

    Nic nowego... Ubarwianie, tvn jest w tym ekspertem... Zenujace, a polaczki dalej bedo ogladac

    19.10.2018 02:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×