andrzej kosmala

Wizerunek Krzysztofa Krawczyka został wykorzystany przez antyszczepionkowców! Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala są oburzeni!

Chociaż COVID-19 stał się już elementem życia codziennego, to ruchy antyszczepionkowe wciąż działają prężnie. Zwolennicy teorii spiskowych w sobotę, 15 stycznia 2022, w Poznaniu zorganizowali marsz, który przypominał marsz pogrzebowy. Podczas protestów pokazali zdjęcia znanych osób, którzy - ich zdaniem - zmarli przez szczepionkę. Wśród nich był wizerunek Krzysztofa Krawczyka!

18.01.2022Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zaczynał u ich boku karierę. Andrzej Kosmala szczerze o zespole Trubadurzy! W komentarzach obrzydliwy hejt na Krzysztofa Krawczyka Juniora!

Krzysztof Krawczyk to niezaprzeczalna legenda polskiej muzyki. Zanim jednak gwiazdor rozpoczął solową karierę, należał do zespołu Trubadurzy. Formacja niedawno pojawiła się na opolskim festiwalu, gdzie zagrano koncert ku pamięci Krawczyka. Przy przebojach Trubadurów doskonale bawił się przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala, który jest skonfliktowany z członkiem formacji, Marianem Lichtmanem. Teraz Kosmala szczerze powiedział, co sądzi o Trubadurach!

09.09.2021Krzysztof Krawczyk

Syn Krzysztofa Krawczyka nie wytrzymał! Krzysztof Krawczyk Junior wygarnął managerowi swojego ojca, Andrzejowi Kosmali, co o nim myśli!

Zamieszania wokół Krzysztofa Krawczyka Juniora ciąg dalszy. Chociaż Krzysztofa Krawczyka nie ma już z nami od początku kwietnia, to zdaje się, że sprawa jego syna, który jest skonfliktowany z macochą oraz managerem ojca jeszcze przez długi czas będzie się ciągnąć. Teraz Krzysztof Igor Krawczyk nie wytrzymał!

11.06.2021Krzysztof Krawczyk - całe moje życie

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×