Angelika Fajcht o swoim "występie": Wykonałam swoje zadanie perfekcyjnie!

Występ Angeliki Fajcht w "roli" gitarzystki zespołu Patty w "Dzień Dobry TVN" stał się prawdziwym hitem internetu!

Multimedia

Występ, który Patty i jej "zespół" dali w studiu "Dzień Dobry TVN", został przez internautów określony mianem żenady. Powodem fali krytyki było przede wszystkim zachowanie Angeliki Fajcht, która niezbyt przekonująco udawała, że gra na gitarze.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: PATTY "KRZYK" W DZIEŃ DOBRY TVN [WIDEO] ANGELIKA FAJCHT NIE WIDZI SIĘ W MUZYCE. STAWIA NA AKTORSTWO I MODELING[/sc]

Sama modelka uważa, że wykonała swoje zadanie perfekcyjnie.

- Występy od początku do końca zostały przemyślane i zaplanowane, a gitara była rekwizytem - wyjaśnia Fajcht w Super Expressie. - Jestem modelką, miałam pięknie wyglądać, a gitara była dla ozdoby. Wykonałam swoje zadanie perfekcyjnie.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: ANGELIKA FAJCHT: SZYDZENIE PRZEKRACZA GRANICE. INTERNAUCI KPIĄ Z GITARZYSTKI PATTY [MEMY, WIDEO] PATTY ZADOWOLONA Z WYSTĘPU W "DZIEŃ DOBRY TVN" [/sc] Angelika Fajcht uważa również, że krytyka internautów wzięła się z ich braku dystansu do tego typu programów.

- Społeczeństwo powinno mieć większy dystans do takich projektów - przekonuje Fajcht. - Ja go mam i pokazałam że nawet modelka, która nie gra na gitarze, może wystąpić, a i tak większość rzeczy leci z playbacku. Tak to jest, że dziś jesteś na topie, a jutro może już świat o tobie nie pamiętać. Zwłaszcza, że telewizja zje, przegryzie, a jak jesteś niepotrzebna, wypluje, to znaczy zwolni...

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×