Anna Lewandowska na szczycie rankingu najbardziej wpływowych osób publicznych w Internecie! Kogo wyprzedziła?

Wirtualny świat to rzeczywistość, która bardzo dynamicznie się rozwija. Wiedzą o tym znane osoby, które działają na różnych płaszczyznach przestrzeni publicznej. Przy okazji kolejnej edycji See Bloggers opublikowano Ranking Polskich Influencerów 2018, a w kategorii osób publicznych, prym wiedzie Anna Lewandowska. Kogo wyprzedziła?

Multimedia

See Bloggers wspólnie z InfluToolem stworzyło Ranking Polskich Influencerów. Jest to dokument, który przedstawia i wartościuje działania influencerów. Jedną z nowości w tegorocznym Rankingu jest zestawienie topowych 100 osób publicznych. Są to najpopularniejsze nazwiska ze świata sportu, mediów, filmu, itp., które funkcjonują również w Internecie. Niezmiennie, uszeregowane według wartości InfluScore, wzbogacone liczbą wszystkich fanów w mediach społecznościowych oraz średnią liczbą interakcji per post.

Michał Żebrowski zachwycony social mediami! Fashiolnelka uzdrawia blogosferę! [WIDEO]Zobacz więcej

Nie jest tajemnicą, że obok blogerów, instagramerów czy youtuberów swoją obecność bardzo mocno zaznaczają gwiazdy sportu czy mediów tradycyjnych. Ich działalność w świecie offline naturalnie i coraz mocniej przenika do Internetu, skutkując zainteresowaniem liczonym w milionach obserwujących.

Okazuje się, że największą polską influencerką wśród osób publicznych jest Anna Lewandowska! W sporządzonym Rankingu tuż za nią jest... Robert Lewandowski! Kogo wyprzedziła sławna para sportowców? W naszej galerii zobaczycie TOP20 najbardziej wpływowych osób publicznych w Internecie!

Lewandowscy świętowali 2. urodziny córki i wywołali burzę w sieci! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×