Anna Popek dostała program w TVP Info. Dziennikarka przygotowuje się do prowadzenia głównego wydania Wiadomości? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Anna Popek dostała poranny program w TVP Info. Według medialnych plotek, dziennikarka przygotowuje się w ten sposób do prowadzenia głównego wydania Wiadomości. Ile w tym prawdy? TVP zabrała właśnie głos w tej sprawie.

Multimedia

Anna Popek zadebiutowała w nowym paśmie TVP Info "Wstaje dzień", które emitowane jest od poniedziałku do piątek, o godz. 6:30. Oprócz fleszy informacyjnych program zawiera także informacje z show biznesu, przegląd prasy, wiadomości z różnych regionów Polski, lekkie felietony, przegląd Internetu i trendów na portalach społecznościowych. Planowane są także rozmowy, zarówno na tematy polityczno-społeczne, jak i lżejsze – o show biznesie i ciekawostkach społecznych.

Jak poinformował Pudelek nowy program Anny Popek w TVP Info to preludium do zmian na antenie Jedynki. Jej przejście do pasma informacyjnego związane jest ze stopniowym przygotowywaniem jej do poprowadzenia docelowo głównego wydania Wiadomości w TVP1, co jest zamysłem prezesa Kurskiego - zdradza nasz informator. W najbliższym czasie Anna ma również obiecane prowadzenie gali i imprez plenerowych emitowanych w TVP.

Ta scenografia to już przeszłość! Zobacz, jak prezentuje się nowe studio muzycznego show! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

TVP temu jednak zaprzecza. Stacja wydała właśnie oświadczenie w tej sprawie.

W związku z pojawiającymi się w mediach sugestiami i spekulacjami o powiększeniu zespołu prowadzących „Wiadomości” o nowe osoby, dyrekcja TAI stanowczo dementuje te informacje. Dyrekcja TAI wysoko ocenia pracę obecnego zespołu prowadzących, a jedyne planowane zmiany dotyczą oprawy scenografii i wizualizacji "Wiadomości" i TVP Info.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×