"Anything goes. Ale jazda!". Elżbieta Romanowska poprowadzi nowy show TVP! O co chodzi w tym programie?

Międzynarodowy hit emitowany w 27 krajach na całym świecie dotarł również do Polski! Program rozrywkowy „Anything Goes. Ale Jazda!” to nieskończona dawka humoru i dobrej energii dla każdego. To format, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii zabawnych konkurencji, których do tej pory w polskiej telewizji nie było!

Multimedia

"Anything Goes. Ale Jazda!" – premiera w piątek, 11 września o godz. 20:45 w TVP2 (emisja po 2 odcinki).

W tym programie, jak nigdy wcześniej, Królowe są dwie! Obdarzona silnym temperamentem i ciętym językiem prowadząca – Elżbieta Romanowska oraz wyjątkowa konstrukcja, zaaranżowana w studiu jako element finału każdego odcinka, wywołująca salwy śmiechu na widowni, czyli Krzywa Scena!

Krzywa Scena to skrupulatnie przygotowana scenografia, która w zależności od scenariusza odcinka przypomina np. pokój dzienny, kuchnię itp. Niby zwyczajne pomieszczenie, jednak jest mały haczyk! Całość zbudowana jest pod kątem 22,5 stopni, przez co wykonanie nawet najzwyklejszego ruchu staje się wyjątkowo trudne. Zadaniem uczestników programu jest inscenizowanie w tych specyficznych warunkach scen z życia codziennego. Nie jest to jednak proste, i paradoksalnie coś, co nie powinno sprawiać problemu, wywołuje największe trudności. Uczestnicy zaliczają wywrotki, poślizgi oraz spontaniczne, wykraczające poza wszelką normę sytuacje, a wszystko to z humorem i ogromnym dystansem gwiazd do siebie samych.

Elżbieta Romanowska poprowadzi nowy program rozrywkowy w TVPZobacz więcej

Słynne konkurencje z programu podbiły już serca widzów na całym świecie, W polskiej edycji będą to m.in. „Odlotowe kalambury” w których uczestnik będzie musiał pantomimą wytłumaczyć hasło wisząc 2 metry nad ziemią, „Żywe litery”, w której będzie trzeba przeliterować hasło używając jedynie ciała, a nie ust, czy „Chińskie cienie” – odgadywanie haseł na podstawie gry cieni.

W każdym odcinku udział biorą nowi uczestnicy. To sześć gwiazd reprezentujących różne dziedziny – m.in. sport, aktorstwo, muzykę, taniec, kabaret. Łączy ich jedno – chęć dobrej zabawy. W programie „Anything Goes. Ale Jazda!” nie ma rywalizacji, główną zasadą jest dobry humor i świetna zabawa. Program pozwala zobaczyć ulubione gwiazdy w szalonych, spontanicznych i niecodziennych sytuacjach.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • K (gość)

  Szkoda czasu.

  28.09.2020 15:05
 • Adam (gość)

  Poniżej poziomu dna.... program dla 500+ i bezrobotnej patologii. Nić śmiesznego.

  26.09.2020 23:42
 • Syla (gość)

  Świetny program, już dawno się tak nie uśmiałam. Rewelacja !!!

  11.09.2020 22:58
 • Paweł (gość)

  super super super!!!!!!!git rewelacja.....Ela Barański na czołówce ale reszta też

  11.09.2020 22:52
 • Monika (gość)

  suuuuper będę oglądać co tydzień....kabarety to Pikuś

  11.09.2020 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×